Karty SD

Elektronika

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Karty SD i SDHC

Jaką kartę SD/SDHC kupić?

Nawet najnowocześniejszy sprzęt w pewnym momencie może okazać się niewystarczający pod względem pamięci do dalszego korzystania. Dziesiątki przydatnych aplikacji, setki zdjęć i filmów, pobrane pliki powodują, że pamięć nawet najbardziej wydajnego urządzenia mobilnego szybko się kończy. W takiej sytuacji najlepszym ratunkiem są karty pamięci SD (Secure Digital). W sklepie Carrefour.pl znajdziecie najbogatszy wybór różnego rodzaju, wielkości i pojemności karty SD, które szybko uwolnią Was od problemu zapchanej pamięci w urządzeniu mobilnym.

Karty SD – zróżnicowana wielkość i pojemność

Sklep Carrefour.pl w swojej ofercie proponuje bogaty wybór kart SD w wielu wariantach. Nasza oferta obejmuje między innymi:

  • Karty SD w formatach standardowym, mini i micro,
  • Karty micro SDHC,
  • Karty SDXC,
  • Karty SSD.

Dostępne na stronie sklepu Carrefour.pl karty SD oferujemy w pojemnościach od 4 do 256 GB. Umożliwia to precyzyjne dopasowane pojemności do oczekiwanej i potrzeb użytkownika. Największe pojemności, jakie oferują karty pamięci SD pozwalają na zapis nawet kilku tysięcy zdjęć oraz nagrywanie materiałów wideo w wysokiej rozdzielczości. Niewątpliwą zaletą kart SD z naszej oferty jest również szybki transfer oraz odczyt danych. Jest to element, na który warto (poza pojemnością) przede wszystkim zwracać uwagę wybierając nośnik danych. Sklep Carrefour.pl oferuje karty SD najlepszych, uznanych producentów, jak między innymi SanDisk, Sony, Samsung i Toshiba. Oferowane w sklepie karty SD gwarantują niezakłóconą możliwość korzystania z dowolnego sprzętu wymagającego rozszerzonej pamięci.

Swoboda twórcza i kreatywność z kartami SD

Szybka rozbudowa pamięci aparatów cyfrowych, kamer i smartfonów to kluczowy element, mówiący o ich elastyczności i możliwościach. Dlatego też należy zaopatrzyć się w karty pamięci SD możliwe do zastosowania w naszym urządzeniu. Karty pamięci SD powinny mieć zawsze miejsce w każdym pokrowcu fotografa, czy plecaku podróżnika. Dzięki znaczącej pojemności możemy bez przeszkód fotografować, filmować i pobierać pliki bez obaw o przepełnienie dostępnych zasobów wbudowanej pamięci. Karty SD to obowiązkowe wyposażenie każdej osoby intensywnie korzystającej z uroków życia i rejestrującej zdarzenia w pamięci aparatu, kamery lub smartfona. Przekonaj się, jak bardzo zwiększą się możliwości przechowywania plików w urządzeniu dzięki kartom SD. Sklep Carrefour.pl serdecznie zaprasza.