Wagi łazienkowe

Elektronika

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Wagi łazienkowe - mechaniczne i elektroniczne

Jaką wagę łazienkową kupić?

Osiągnięcie wymarzonej wagi, a także jej utrzymanie i kontrola jest bardzo ważne z pewnością dla każdego z nas. W tym celu utrzymujemy zdrową i zbilansowaną dietę, spędzamy godziny na siłowniach, klubach fitness i basenach, przebiegamy setki kilometrów i przejeżdżamy na rowerach jeszcze dłuższe dystanse. Jednak dla upewnienia się, że utrzymujemy kilometry w kieracie musimy od czasu do czasu wejść na wagę łazienkową. Dzisiejsze wagi łazienkowe pozwalają nie tylko uzyskać precyzyjny pomiar wagi ciała. Ich zaawansowane funkcje mierzą również poziom wody, a także masę tkanki mięśniowej organizmu. Dla osób zainteresowanych jedynie pomiarem kilogramów oczywiście istnieją również tradycyjne wagi mechaniczne. Sklep Carrefour.pl w swojej ofercie obejmującej nowoczesne wagi łazienkowe proponuje szeroki wybór tych urządzeń zarówno mechanicznych, jak i cyfrowych. Wagi łazienkowe z naszej oferty charakteryzuje najwyższa jakość wykonania oraz precyzja pomiarów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty sklepu Carrefour.pl

Wybieramy wagę łazienkową

W zależności od indywidualnych potrzeb możemy swobodnie wybierać spośród bogatej oferty sklepu Carrefour.pl obejmującej:

 • wagi mechaniczne – wyposażone w analogowy mechanizm pomiarowy, wskazujący pomiar za pomocą wskazówki umieszczonej na zegarze z podziałką,
 • wagi elektroniczne – wyposażone w cyfrowy układ wskazujący. Wagi elektroniczne oferują z reguły bardziej precyzyjny pomiar. Technologicznie zaawansowane wagi cyfrowe pozwalają poza kilogramami wskazują również poziom wody w organizmie, poziom tkanki tłuszczowej i mięśniowej, etc.

Decydując się na zakup wagi łazienkowej poza jej typem powinniśmy rozważyć również inne jej parametry. Po pierwsze musimy wybrać wagę łazienkową o odpowiednim maksymalnym obciążeniu. W przypadku tego aspektu wagi powinniśmy wziąć pod uwagę nasze realne oczekiwania. Do dyspozycji mamy wagi łazienkowe o obciążeniu maksymalnym w przedziale od 120 do nawet 200 kilogramów. Istotna jest również precyzja pomiaru, jaką daje waga łazienkowa. W przypadku modeli mechanicznych precyzja pomiaru wynosi od 1 kilograma do 500 gramów. Wagi cyfrowe są zdecydowanie bardziej dokładne i oferują pomiar z dokładnością nawet do 50 gramów. W przypadku wagi elektronicznej bardzo ważny jest sposób zasilania, a dokładniej ilość i rodzaj baterii koniecznych do prawidłowego działania wagi. Niezależnie od rodzaju wagi łazienkowej, należy zwrócić uwagę na jakość wykonania wagi oraz platformy, na której stajemy aby dokonać pomiaru. Najczęściej spotykane wagi łazienkowe posiadają platformy wykonane z następujących materiałów:

 • plastiku – lekkie ale nietrwałe,
 • hartowanego szkła (najlepiej ze stalowym obramowaniem) – wytrzymałe ale ciężkie,
 • stalowe – wagi łazienkowe w całości wykonane ze stali są najtrwalsze.

W związku z tym, że jak sama nazwa wskazuje z wagi będziemy korzystać głównie w łazience warto upewnić się, czy jej platforma posiada powłokę antypoślizgową. Wybierając wagę łazienkową warto dobrać jej wygląd do design łazienki. W ofercie sklepu Carrefour.pl znajdziecie wyjątkowo bogatą ofertę, obejmującą wagi łazienkowe wykonane z różnych materiałów i w różnych kształtach. Pozwoli to najlepiej dopasować wygląd wagi do wystroju łazienki.

Nowoczesne wagi cyfrowe – zaawansowane urządzenia analityczne

Najnowocześniejsze wagi cyfrowe to coś więcej niż tylko możliwość wskazania o ile kilogramów zmieniła się waga naszego ciała. Urządzenia te pozwalają na precyzyjną analizę ciała, w tym między innymi:

 • poziom tkanki tłuszczowej,
 • poziom wody w organizmie,
 • pomiar masy kostnej,
 • pomiar masy mięśniowej,
 • pomiar wzrostu,
 • pomiar zapotrzebowania na kalorie.

Sklep Carrefour.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą obejmującą wagi łazienkowe różnego typu. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie na naszych stronach najlepsze urządzenia dla siebie.