Trymery

Elektronika

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Trymery do brody, nosa i brwi

Jaki trymer do brody i nosa kupić?

Wielu nowoczesnych mężczyzn marzy o gęstym i pięknie wystylizowanym zaroście. W ostatnim czasie moda na brodaczy powróciła i wielu mężczyzn zapuszcza zarost. Jednak jak o niego dbać, by wyglądał on estetycznie i efektownie? Z pomocą przychodzą trymery, które pozwalają na wystylizowanie męskiego zarostu. W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór trymerów do brody.

Co to jest trymer i jak działa

Trymer jest to niewielkie urządzenie, którego działanie jest zbliżone do działania głowicy strzyżarki. Trymery posiadają kilkanaście małych nożyków zabezpieczonych specjalną osłonką z ząbkami. Nożyki poruszają się z dużą prędkością, precyzyjnie przycinając włoski. Trymery są idealnym rozwiązaniem dla każdego mężczyzny, gdyż precyzyjnie przycinają niesforne włoski na brodzie, pozwalają na usunięcie włosów z nosa i uszu.

Rodzaje trymerów

Na rynku dostępnych jest wiele trymerów, oferujących różne końcówki. Najczęściej spotykanymi są wąskie nakładki, przypominające głowicę strzyżarki oraz te, w kształcie podłużnego walca. Pierwsza nakładka służy głównie do stylizacji niewielkich partii ciała. Skutecznie usunie niechciane włoski z okolic pach i miejsc intymnych. Druga nakładka doskonale sprawdzi się w likwidacji uporczywych włosków w nosie i uszach. Na rynku dostępne są trymery z wieloma wymiennymi nakładkami, przeznaczonymi do stylizacji różnych partii ciała, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Jaki trymer do brody i nosa wybrać?

Na co zwrócić uwagę kupując trymer

Podczas wyboru dobrego trymera, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka parametrów, które z pewnością ułatwią użytkowanie urządzenia.

  1. Ostrza i ich oliwienie – jest to jeden z podstawowych elementów, jaki stanowi o jakości i żywotności trymera. Najlepiej, jeśli maszynka będzie posiadała ostrza ze stali nierdzewnej lub z tytanu. Dodatkowym plusem będą ostrza samoostrzące, które nie będą wymagały oliwienia po każdym użyciu. Niektóre modele oferują funkcję samooliwienia, co jest dodatkowym atrybutem.
  2. Wodoodporność – jest dodatkową zaletą, ułatwiającą użytkowanie trymera. Wodoodporna obudowa jest znacznie łatwa w czyszczeniu, gdyż bez przeszkód po stylizacji możemy umyć urządzenie pod strumieniem wody. Tego typu rozwiązanie oferują trymery zasilane akumulatorowo.
  3. Regulacja długości strzyżenia – jest kolejnym parametrem, który sprawi, że stylizacje będą szybsze i bardziej precyzyjne. Przed wyborem warto sprawdzić, jaki zakres długość strzyżenia oferuje dany model i dopasować go do naszych indywidualnych potrzeb. Najczęściej trymery do brody oferują zakres 5-25 mm. W tym zakresie warto także sprawdzić, jakie zabezpieczenie regulacji posiada trymer, by podczas stylizacji nie doszło do przypadkowej zmiany długości.

Zasilanie

Kluczowym elementem, na jaki powinniśmy zwrócić uwagę przed zakupem, jest zasilanie trymera.

  • Trymer zasilany akumulatorowo – jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, gdyż możemy używać go praktycznie wszędzie, nawet w miejscach, gdzie nie mamy dostępu do sieci elektrycznej. Warunkiem jest, by trymer w takich miejscach był w pełni naładowany.
  • Trymer zasilany sieciowo – jest równie dobrym rozwiązaniem, jednak do jego użycia wymagane jest podłączenie do gniazda. Są znacznie lżejsze od trymerów z akumulatorem, a podczas ich używania nie spotykamy się ze zjawiskiem nagłego spadku obrotów (jak to jest w przypadku, gdy akumulator się rozładowuje). Jedyną wadą jest przewód, który podczas pracy może przeszkadzać i plątać się między rękoma.
  • Trymer sieciowo-akumulatorowy – jest połączeniem obu trymerów wymienionych powyżej. Jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, gdyż działa zarówno na akumulatorze, jak i po podłączeniu do sieci elektrycznej. Jeśli akumulator rozładuje się podczas stylizacji, bez przeszkód możemy ją kontynuować, podłączając trymer do sieci.
  • Trymer na baterie – jest równie dobrym rozwiązaniem. Trymery zasilane bateryjnie, zwykle do działania potrzebują dwóch baterii AA. Jedynym minusem tego typu urządzeń jest regularna wymiana baterii na nowe.

W ofercie sklepu Carrefour znajdują się trymery do brody, uszu i miejsc intymnych, dzięki którym problem uporczywych włosków zniknie błyskawicznie. Posiadamy trymery wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych producentów. Dobierz trymer do indywidualnych potrzeb i ciesz się zadbanym zarostem! Z naszymi trymerami domowa stylizacja brody będzie czystą przyjemnością!