Golarki

Elektronika

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Golarki do włosów i brody

Jaką golarkę elektryczną kupić?

Pielęgnacja skóry twarzy jest bardzo ważnym elementem higieny zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dla wszystkich Panów przykładających dużą wagę do gładkiej skóry twarzy każdego poranka sklep Carrefour.pl przygotował ofertę najnowocześniejszych golarek w wyjątkowo korzystnych cenach. Golarki męskie coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Skutecznie wypierają jeszcze do niedawna wyjątkowo popularne maszynki jednorazowe lub wielorazowego użytku. Zalety golarki, które przekonują Panów do zakupu jest przede wszystkim dużo szybsze tempo golenia, a także brak podrażnień i nieprzyjemnych zacięć.

Na jakie golarki męskie się zdecydować?

Nowoczesne golarki elektryczne dla mężczyzn podzielić można na dwa zasadnicze rodzaje, znacząco różniące się od siebie sposobem działania oraz budową. W ofercie sklepu Carrefour.pl znajdziecie:

 • golarki foliowe – charakteryzują się specjalną folią z otworami, pod którą znajdują się ostrza odpowiedzialne za ścinanie zarostu. Golarki foliowe dostępne są w różnych wariatach, z pojedynczym, podwójnym lub potrójnym systemem folii i ostrzy, a także rozmieszczeniem otworów pod różnym kątem, co ułatwia precyzyjne golenie.
 • golarki głowicowe – wyposażone są w dwie lub trzy, często niezależne głowice, dopasowujące się do kształtu twarzy. Zapewniają szybkie i dokładne golenie.

Wybór typu golarki zależy oczywiście od indywidualnych preferencji każdego z Panów. Należy jednak pamiętać, że do najbardziej precyzyjne golenie trudnego zarostu najlepsze będą golarki wyposażone w trzy głowice lub potrójną systemem folii. Również czas poświęcony na a także komfort dokładnego golenia, w zależności od typu golarki może być różny. Dla przykładu, najbardziej komfortowe w użyciu będą golarki foliowe. Najszybsze natomiast golarki głowicowe.

Jakie parametry brać pod uwagę wybierając golarki męskie?

Komfort porannego golenia jest niezwykle ważny. Dlatego też, jeśli zdecydujemy się na golarkę elektryczną, należy wziąć pod uwagę jej najważniejsze parametry, aby ułatwić i uprościć poranną pielęgnację twarzy. Jakie są najistotniejsze parametry golarki elektrycznej?

 • rodzaj zasilania – do dyspozycji mamy golarki sieciowe, akumulatorowe, akumulatorowo-sieciowe oraz zasilane bateriami,
 • czas pracy i ładowania,
 • jakość wykonania oraz ergonomia urządzenia,
 • system golenia – na sucho lub mokro,
 • czyszczenie i konserwacja,

Nowoczesne golarki elektryczne dostępne w sklepie Carrefour.pl wyposażone są również w wiele różnych funkcji, które służą jeszcze większemu komfortowi ich użycia. Do najciekawszych funkcji dodatkowych można zdecydowanie zaliczyć:

 • wskaźnik ładowania i system szybkiego ładowania,
 • wskaźnik zużycia głowicy lub folii,
 • system wodoszczelny,
 • system podnoszenia zarostu,
 • trymer,
 • antypoślizgowy uchwyt.

Decydując się na zakup golarki elektrycznej oczekujemy od niej przede wszystkim precyzji golenia oraz trwałości i wygody w użyciu. Dostępne w ofercie sklepu Carrefour.pl golarki elektryczne to najnowocześniejsze urządzenia do pielęgnacji twarzy, z którymi poranne golenie będzie z pewnością przyjemne i szybkie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.