Golarki i trymery

Elektronika

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Trymery męskie

Jaką golarkę lub trymer wybrać?

Modne wystylizowanie zarostu jest trudnym wyzwaniem. Do tego celu stosuje się nowoczesne golarki i trymery męskie wyposażone w szereg przydatnych końcówek i akcesoriów. Sklep Carrefour.pl zaprasza nowoczesnych mężczyzn, pragnących zadbać o swój zarost do zapoznania się z nowoczesnymi i wydajnymi trymerami, z którymi pielęgnacja zarostu będzie prosta i szybka.

Zadbany zarost – wizytówka nowoczesnego mężczyzny

Zadbana, wystylizowana i estetyczna broda to prawdziwa wizytówka nowoczesnego mężczyzny. Dla odpowiedniej pielęgnacji zarostu Panowie stosują szereg specjalistycznych kosmetyków. Nie można jednak zapominać o golarkach i trymerach, dzięki którym broda zawsze będzie idealnie przycięta i wystylizowana. Trymery męskie to specjalistyczne urządzenia do przycinania i strzyżenia włosów brody, wąsów, a także usuwania nadmiernego owłosienia uszu i nosa. Trymery wyposażone są w z reguły kilkanaście niewielkich nożyków, które równo przycinają włoski dostające się w otwory osłony. Oferta sklepu Carrefour.pl obejmuje różne rodzaje urządzeń do pielęgnacji męskiego zarostu, wśród których znajdziecie:

  • nowoczesne i precyzyjne trymery do brody,
  • trymery do nosa i uszu – przeznaczone do usuwania zbędnego owłosienia z trudno dostępnych miejsc na ciele,
  • trymery uniwersalne – urządzenia umożliwiające połączenie funkcji trymerów do brody oraz nosa i uszu dzięki zestawom specjalnych, wymiennych nakładek.

Decydując się na zakup trymera musimy pamiętać, że nie jest to golarka, a urządzenie pozwalające odpowiednio wystylizować zarost. Trymery mogą być oczywiście używane do usuwania nadmiernego owłosienia przed goleniem, jednak ich głównym zadaniem jest precyzyjne i równe przystrzyżenie wąsów i brody.

Wybieramy trymery do brody

Pielęgnacja jest bardzo ważna dla każdego mężczyzny decydującego się na utrzymanie zarostu. Trymery do brody znacząco ułatwiają odpowiednią pielęgnację i stylizowanie brody w warunkach domowych. Jeśli zdecydujemy się na zakup trymera do brody, koniecznie przemyślmy następujące parametry trymerów:

  • jaka jest możliwość regulacji długości zarostu,
  • rodzaj i pielęgnacja ostrzy trymera,
  • rodzaj zasilania,
  • wodoodporność,
  • akcesoria dodatkowe w jakie wyposażony jest trymer do brody.

Nowoczesne trymery do brody oferują również wiele funkcji ułatwiających utrzymanie zarostu w pożądanym stanie. Do najciekawszych z pewnością należy system laserowy wyznaczający linię zarostu przed jej przycięciem, a także wyświetlacz pozwalający kontrolować długość strzyżenia.

Wielu mężczyzn z pewnością zastanawia się, czy do pielęgnacji brody nie wystarczy elektryczna maszynka do włosów . Otóż przewaga trymera do brody polega na zdecydowanie węższym zestawieniu ostrzy, dzięki czemu przycinanie włosów jest zdecydowanie bardziej precyzyjne. Sklep Carrefour.pl zaprasza nowoczesnych i dbających o swój styl Panów do zapoznania się z wyjątkowo bogata ofertą trymerów do brody w najkorzystniejszych cenach.