Suszarki

Elektronika

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Elektryczne suszarki do ubrań

Jaką suszarkę na pranie wybrać?

Długotrwałe suszenie i pranie, wywieszanie na balkonie lub w ogrodzie nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Szczególnie w miastach, gdzie wszechobecny smog i kurz może spowodować, że ledwo co wyprane ubrania muszą koniecznie wrócić do pralki. Jesienią i zimą musimy za to znaleźć miejsce w domu, gdzie rozwiesimy pranie na suszarce na bieliznę. Istnieje jednak jeszcze jedno rozwiązanie – niezwykle wygodne i ekonomiczne suszarki bębnowe. Są to przeznaczone do szybkiego wysuszenia mokrego prania urządzenia, które w zaawansowanych modelach wyręczają nas również z obowiązku prasowania. Wystarczy przełożyć do suszarki odwirowane pranie, ustawić odpowiedni program i odczekać odpowiedni czas, a nasza świeżo wyprana odzież będzie gotowa do włożenia do szafy, a nawet na siebie i to bez konieczności prasowania.

Nowoczesne suszarki do prania w sklepie Carrefour.pl

Sklep Carrefour.pl zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą obejmującą nowoczesne, ekonomiczne energetycznie oraz ciche i szybkie suszarki do prania uznanych producentów. Urządzenia oferowane na naszych stronach internetowych odznaczają się nawet o 35 minut szybszym procesem suszenia przy jednoczesnym zużyciu nawet do 50% mniej energii od konkurencyjnych suszarek. Tę niesamowitą efektywność nasze suszarki zawdzięczają najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym oraz nowoczesnym programom suszenia. Nowoczesne suszarki posiadają szereg wbudowanych czujników, które mierzą poziom wilgotności ubrań oraz obciążenie w trakcie całego procesu suszenia. Pozwala to indywidualnie dopasować czas oraz energię do wysuszenia ubrań. W przypadku, gdy suszarka wykryje, że pranie jest już suche, zakończy proces i wyłączy urządzenie. Wybierając suszarki bębnowe warto zwrócić uwagę na programy dostępne w danym urządzeniu. Do najważniejszych programów zaliczyć należy:

  • suszenie delikatnych tkanin,
  • suszenie w niskiej temperaturze minimalizujące zniszczenia ubrań,
  • dostosowanie ruchów bębna do rodzaju suszonych tkanin.

Warto również zwrócić uwagę na konstrukcję bębna suszarki, który powinien gwarantować bezpieczeństwo tkanin podczas procesu suszenia. Ważnym elementem wpływającym na jakość suszarki bębnowej jest również jej zdolność samooczyszczania, a w praktyce filtrowanie obiegu powietrza z nitek i kurzu, a także automatyczne oczyszczanie wbudowanego kondensatora. Funkcje te ułatwiają codzienne korzystanie z suszarki, a przede wszystkim zmniejszają pobór energii.

Suszarki bębnowe – zapomnij o prasowaniu

Nowoczesne suszarki bębnowe pozwolą Ci zapomnieć o najczęściej nielubianej czynności, jaką jest prasowanie świeżo wypranej i wysuszonej odzieży. Delikatne i przyjazne tekstyliom programy umożliwiają wyjątkowo bezpieczne i skuteczne suszenie ubrań bez utrwalania zagnieceń. Dzięki temu ubrania wyciągnięte z suszarki bębnowej możesz założyć od razu, bez konieczności prasowania! Sklep Carrefour.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą obejmującą najnowocześniejsze suszarki bębnowe w najlepszych cenach.