Kuchenki elektryczne

Elektronika

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kuchenki elektryczne (wolnostojące)

Jaką kuchenkę elektryczną kupić?

Prawdziwym centrum dowodzenia w każdym domu jest bez wątpienia kuchenka. To właśnie z jej pomocą przygotowujemy większość potraw. Powoduje to, że żadna kuchnia nie może istnieć bez kuchenki – elektrycznej , indukcyjnej lub gazowej. Sklep Carrefour.pl zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą obejmującą wolnostojące kuchenki elektryczne oraz zdobywające coraz większa popularność – indukcyjne. Dlaczego kuchenki elektryczne? Przede wszystkim z łatwością dopasujemy je do każdej kuchni. Ponadto w odróżnieniu od tradycyjnych kuchenek gazowych nie wymagają one rozbudowanego systemu zasilania oraz wentylacji. Kuchenka elektryczna z piekarnikiem sprawdzi się w każdej obszernej kuchni. Dla mniejszych przestrzeni warto zdecydować się na kuchenkę do zabudowy, a w bardzo małych pomieszczeniach sprawdzi się elektryczna kuchenka przenośna. Jakie jeszcze zalety mają kuchenki elektryczne?

Kuchenka elektryczna– elegancja i prostota używania

Nowoczesne kuchenki elektryczne wyróżnia uniwersalny design, dzięki czemu doskonale wpasują się do każdej kuchni. Niezależnie od tego, czy decydujemy się na kuchenkę przenośną, wolnostojącą, czy do zabudowy, będzie ona spełniała swoje zadanie i wyglądała niezwykle elegancko. Najważniejszą jednak zaletą kuchenki elektrycznej jest wyjątkowa prostota jej używania. Wystarczy ustawić temperaturę płyty grzewczej, odczekać chwilę i można zabierać się za gotowanie. Kuchenki elektryczne, w odróżnieniu od gazowych, nie emitują szkodliwych spalin, łatwo utrzymuje się je w czystości, jest ponadto zdecydowanie bezpieczniejszym urządzeniem od kuchenki gazowej. Kuchenki elektryczne są również bardzo proste w montażu. Nie wymagają instalowania oraz regularnego przeglądu wentylacji i systemu przewodów gazowych.

Kuchenka elektryczna czy indukcyjna?

Bez wątpienia przyzwyczajenie robi swoje, jednak niewątpliwe zalety kuchenek elektrycznych coraz skuteczniej wypierają z użycia kuchenki gazowe. Kuchenki elektryczne są bezpieczne i proste w obsłudze. Nie inaczej wygląda sytuacja z kuchenkami indukcyjnymi. Jednak w ich przypadku musimy liczyć się z większymi wydatkami poniesionymi na zakup sprzętu. Kuchenki indukcyjne wymagają również specjalnych naczyń, gdyż tradycyjne nie sprawdzą się na tego rodzaju powierzchniach grzewczych. Kuchnie indukcyjne oferują za to niskie zużycie prądu, co pozwala zwrócić nakłady poniesione na zakup. Jeśli jednak posiadamy ograniczony budżet oraz nie posiadamy instalacji gazowej, najlepszym rozwiązaniem będzie bez wątpienia kuchenka elektryczna. Bogaty wybór różnorodnych modeli pozwala dobrać najlepszy sprzęt do naszych potrzeb, a stosunkowo niskie ceny nie nadszarpną naszego domowego budżetu.

Sklep Carrefour.pl zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą kuchenek elektrycznych wolnostojących lub do zabudowy. Kuchenki elektryczne nie emitują spalin, są proste w użyciu i utrzymaniu w czystości. Nie wymagają również specjalnych instalacji, dzięki czemu sprawdzą się w każdej kuchni. Kuchenki elektryczne z naszej oferty to najlepszy sposób na tanie i bezpieczne gotowanie.