Wypiekacze do chleba

Elektronika

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Automaty i wypiekacze do chleba

Jaki wypiekacz do chleba wybrać?

Świeży, chleb z chrupiącą skórką, przygotowany na bazie naturalnych składników, bez sztucznych spulchniaczy i dodatków to wyjątkowy składnik każdego śniadania. Aby cieszyć się zdrowymi wypiekami wystarczy zaopatrzyć swoją kuchnię w wygodne w użyciu wypiekacze do chleba. Sklep Carrefour.pl poleca najwyższej jakości domowe wypiekacze do chleba, za pomocą których Twoje wypieki będą zawsze zachwycały zapachem i smakiem. Automaty do pieczenia chleba z oferty sklepu Carrefour.pl to pewność doskonałych wypieków z minimalnym nakładem pracy. Te wyjątkowe urządzenia wykonają całą pracę za Ciebie. Wystarczy odmierzyć i umieścić w pojemniku odpowiednie składniki, a następnie wybrać jeden z dostępnych programów. Wypiekacz do chleba sam wymiesza składniki, ubije ciasto, pozwoli mu wyrosnąć, a następnie upiecze doskonały chleb. Jednak to nie wszystko. Oferowane na naszych stronachw ypiekacze do chleba dzięki rozbudowanym możliwościom pozwalają przygotować dowolne wypieki – ciabattę, bagietki, bułki i wiele innych. Z automatami do wypiekania chleba przygotujesz również pieczywo bezglutenowe lub na zakwasie. Wprowadź do swojego domu wspaniały zapach świeżego chleba dzięki wypiekaczom od Carrefour.pl.

Parametry wypiekaczy do chleba

Duża dostępność urządzeń do wypiekania chleba powoduje, że należy dokładnie przeanalizować parametry takiego sprzętu, aby upewnić się, że spełni on wszystkie nasze oczekiwania. Poza ceną do najważniejszych parametrów należą moc, wielkość komory oraz ilość mieszadeł zamontowanych w urządzeniu. Dlaczego warto zwracać uwagę na powyższe elementy?

 • moc – z zasady, im wyższa, tym dłużej urządzenie może pracować. Dlatego też planując zakup wypiekacza do chleba wybierajmy sprzęt o mocy co najmniej 600-800 W. Jest to wystarczająca moc, aby dokładnie wyrobić ciasto i wypiec doskonały chleb.
 • wielkość komory – od tego parametru zależy waga wypieku. Ciekawym rozwiązaniem są wypiekacze do chleba z możliwością ustawienia wagi wypieku. Istnieją również urządzenia z wymiennymi komorami.
 • ilość mieszadeł – najczęściej spotykane wypiekacze do chleba wyposażone są w jedno lub dwa mieszadła. Ich ilość decyduje o wadze wypieku. W przypadku jednego mieszadła waga chleba nie powinna przekroczyć 800 g. Dwa mieszadła pozwolą upiec chleb o wadze sięgającej nawet 1,6 kg.

Nowoczesne wypiekacze do chleba wyposażone są dodatkowo w szereg ciekawych programów. Umożliwiają one wybór odpowiedniego programu pieczenia, jak np.:

 • chleb tostowy
 • chleb francuski,
 • ciasta,
 • chleb pszenno-żytni,
 • chleb razowy i wiele innych.

Ponadto warto zaopatrzyć się w urządzenie posiadające funkcje specjalne, jakimi mogą być:

 • wybór stopnia zarumienienia skórki,
 • opóźniony start,
 • sygnalizacja dodawania składników.

Bogata oferta wypiekaczy do chleba powoduje, że każdy z nas może przygotować idealny, pachnący, z chrupiącą skórką chleb w domowych warunkach. Intuicyjne użytkowanie urządzenia oraz pewność doskonałych wypieków powodują, że jest to doskonałe urządzenie do każdej zdrowej kuchni. Wypiekacze do chleba to jednak coś więcej niż tylko przenośne maszynki do pieczenia. Z ich pomocą możesz również przygotować wspaniałą marmoladę lub dżem. Brzmi zachęcająco? Sklep Carrefour.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z wyjątkowym wyborem opiekaczy do chleba .