Urządzenia do lodów i jogurtów

Elektronika

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Maszynki do lodów i jogurtownice

Jakie urządzenie do lodów i jogurtów wybrać?

Uwielbiasz desery? Dbasz o naturalne składniki przygotowywanych potraw? Koniecznie wypróbuj urządzenia do lodów i jogurtów dostępne na stronach sklepu internetowego Carrefour.pl. Maszynki do lodów to wspaniałe urządzenia, dzięki którym przygotujesz w całości z naturalnych składników wspaniałe desery lodowe o jakości nie odbiegającej od tych dostępnych w sklepach czy restauracjach, a pozbawionych sztucznych środków. Domowe lody i desery lodowe stanowią zdecydowanie zdrowszą propozycję od sklepowych ofert i mimo tego, że lody można przygotować nie używając specjalnego sprzętu, wykorzystanie maszynki do lodów i jogurtówz całą pewnością ułatwi proces przygotowywania deserów i sprawi, że sorbety, mrożone jogurty, koktajle i lodowe desery zachwycą każdego domownika.

Wybieramy maszynkę do lodów

Dostępne w sklepie Carrefour.pl urządzenia do lodów i jogurtownice to najwyższej jakości wielofunkcyjne urządzenia, za pomocą których przygotujesz naturalne, pozbawione sztucznych dodatków i zdrowe lody, jogurty (świeże i mrożone), koktajle, sorbety, a także mrożone napoje. Z maszynkami do lodów i jogurtownicami przygotujesz wspaniałe desery bazujące na świeżych, mrożonych oraz zaprawionych owocach. Możliwości jest bardzo wiele, a efekt zależy tylko od Twojej pomysłowości. Urządzenia do lodów i jogurtów z oferty Carrefour.pl wykorzystują misę mrożącą oraz automatyczne mieszadło. Nie musisz martwić się o nic więcej poza odpowiednimi składnikami. Maszynka do lodów i jogurtów wykona cała pracę za Ciebie. Najpopularniejsze urządzenia do lodów i jogurtów podzielić można na dwie zasadnicze grupy:

  • chłodzone płynem – tego rodzaju urządzenia posiadają podwójne ścianki misy mrożącej, pomiędzy którymi znajduje się specjalny żel mrożący utrzymujący odpowiednią temperaturę.
  • z kompresorem – urządzenia nie trzeba wkładać do zamrażalnika, gdyż posiada własny system mrożenia. Jedyną jego wadą jest zdecydowanie większy niż w przypadku maszynki chłodzonej płynem rozmiar.

Decydując się na zakup urządzeń do lodów i jogurtów należy rozważyć przede wszystkim nasze potrzeby, a także określić parametry sprzętu. Koniecznie należy wziąć pod uwagę następujące cechy maszynki:

  • moc urządzenia – w zależności od mocy urządzenia do lodów i jogurtów osiągają odpowiednią wydajność. Musimy pamiętać, że wyrobienie lodów o doskonałej konsystencji zajmuje sporo czasu (nawet godzinę) dlatego też warto zainwestować w sprzęt dysponujący dużą mocą, dzięki czemu będziemy mieli pewność odpowiedniego zmieszania masy lodowej bez ryzyka przegrzania.
  • wielkość misy mrożącej – szczególnie w przypadku maszynek do lodów chłodzonych płynem. Należy je bowiem umieścić w zamrażarce. Dlatego też musimy przygotować odpowiednio dużo miejsca, aby taka misa bez przeszkód się zmieściła. W przypadku urządzeń z kompresorem, powinniśmy upewnić się, że będziemy mamy wystarczająco miejsca na blacie kuchennym aby pomieścić lodziarkę.
  • pojemność urządzenia – zdecydować się możesz na urządzenia do lodów i jogurtów z dużymi misami (zakładając, że dysponujesz większą ilością miejsca), a także sprzętem mniejszej pojemności, dzięki czemu przygotujesz mniejsze porcje, ale o różnych smakach.

Nie zapominaj również o wyposażeniu dodatkowym. Część maszynek do lodów i jogurtów wyposażona jest w wyświetlacze LCD, minutnik, a także niezbędne do porcjowania gotowych deserów łyżki i szpatułki do lodów. To wszystko wpływa na wygodę pracy z urządzeniami do lodów i jogurtów. Sklep Carrefour.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z oferowanymi maszynkami do lodów i jogurtów, z którymi przygotujesz wyśmienite, zdrowe desery w zaciszu własnego domu.