Tostery

Elektronika

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Tostery

Jaki toster kupić?

Ciepłe i chrupiące tosty stanowią prawdziwy przysmak. Posmarowane masłem, dżemem lub przygotowaną wcześniej pastą, mogą być serwowane na śniadanie czy kolację. To także doskonały pomysł na przystawki. Aby móc przygotować tosty, niezbędne są tostery. W ofercie sklepu Carrefour można nabyć modele różnego typu, wyróżniające się wysoką funkcjonalnością i atrakcyjnym designem. Są to produkty nieprzeciętnej jakości, pochodzące od znanych marek.

Tostery tradycyjne i niestandardowe

Toster to proste w obsłudze urządzenie, którego funkcją jest opiekanie pieczywa. Tradycyjne modele mają jedną lub dwie szczeliny. Tostery jednoszczelinowe posiadają dłuższy otwór, w którym bez trudu zmieścimy bagietkę lub dwa kawałki chleba obok siebie. Urządzenia z dwoma szczelinami mają krótsze otwory. W każdym z nich możemy przygotować tylko jedną grzankę. Jeśli nie dysponujemy dużą ilością wolnego miejsca na blacie, lepszym wyborem będzie toster dwuszczelinowy, ze względu na swoje niewielkie rozmiary. Tostery tradycyjne należą do najczęściej wybieranych modeli. Aby przygotować w nich chrupiące tosty, wystarczy włożyć pieczywo do otworów i uruchomić urządzenie. Dzięki elektrycznym grzałkom, w krótkim czasie możemy przygotować ciepłe kromki. Poza tradycyjnymi modelami, na rynku dostępne są także tostery poziome, zamykane oraz tunelowe. Sprzęt tego typu wymaga jednak sporo miejsca, ponieważ jego gabaryty są dużo większe, niż w przypadku standardowych tosterów. Z tego względu są one wykorzystywane głównie w restauracjach i barach.

Jak kupić idealny toster?

Przede wszystkim zwróćmy uwagę na parametry urządzenia. Z pewnością ogromne znaczenie ma jego rozmiar. Mimo że wyższą funkcjonalnością wyróżniają się duże modele, często nie możemy się na nie zdecydować ze względu na brak wolnego miejsca na blacie. Przygotowanie grzanek w kompaktowym tosterze zabiera więcej czasu, ale dla wielu jest jedynym dostępnym rozwiązaniem. W sklepie Carrefour znajdziemy zarówno tostery o większych gabarytach, jak i niewielkie modele, odpowiednie do małych kuchni. Szybkość opiekania pieczywa uzależniona jest od mocy. Zwykle waha się ona w granicach 600-1500 W i wpływa na funkcjonalność urządzenia. Przy zakupie tostera, nie zapomnijmy przyjrzeć się obudowie. To także od niej zależy jego żywotność. Dostępne w sklepie Carrefour tostery z metalową obudową wyróżniają się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Dodatkowo, ich elegancki design wzmocni styl pomieszczenia i przyciągnie uwagę gości. Tostery w plastikowej obudowie są mniej trwałe, lecz nieco lżejsze, a co za tym idzie, bardziej mobilne.

Tostery w ofercie sklepu Carrefour

W sklepie Carrefour można nabyć zarówno standardowe, pozbawione dodatkowych funkcji modele, jak i zaawansowany technologicznie sprzęt, z licznymi udogodnieniami. Oferujemy wysokiej jakości tostery o modnym designie i solidnym wykonaniu. Wśród nich nie brakuje urządzeń opiekających z możliwością regulacji mocy, które pozwalają na przypiekanie pieczywa z różną intensywnością. Dzięki modelom wyposażonym we wskaźnik temperatury, możemy cieszyć się perfekcyjnie przygotowaną grzanką. Dużym ułatwieniem są także tostery z funkcją ustawiania czasu opiekania. Niektóre dostępne w ofercie sklepu Carrefour urządzenia pozwalają także na rozmrażanie kromek, opiekanie jednostronne lub szybkie podgrzewanie. Wiele modeli można nabyć w zestawie z praktycznym rusztem do podgrzewania bułek, rogali czy już przygotowanych kanapek. Oferujemy łatwe w utrzymaniu czystości tostery, dostępne w atrakcyjnych cenach.