Blendery kielichowe

Elektronika

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Blendery kielichowe

NOWOŚĆ
PR ROZDRABNIACZ DIEGO BOTTI

PR ROZDRABNIACZ DIEGO BOTTI PR ROZDRABNIACZ DIEGO BOTTI

Normalna cena: 129,00 zł

Special Price 99,99 zł

Jaki blender kielichowy kupić?

Mikser lub blender kielichowy to urządzenie zyskujące coraz większa popularność. Szczególnie na fali zainteresowania zdrowym odżywianiem blendery kielichowe przeznaczone do przygotowywania smoothie cieszą się uznaniem użytkowników. Wydajne blendery kielichowe są wyjątkowo przydatnymi urządzeniami w każdej kuchni. Z ich pomocą można przygotować kremową zupę, aksamitny sos, zmiksować ziemniaki na puszyste puree, przygotować gładki koktajl czy smoothie. Niektóre blendery kielichowe umożliwiają kruszenie lodu, a nawet miksowanie suchych warzyw i ziół. Nowoczesne kielichowe urządzenia miksujące gwarantują niskie zużycie energii elektrycznej, wiele funkcji uzupełniających i dodatkowych oraz różne tryby pracy. Blendery kielichowe to sposób na urozmaicenie gotowania. Sklep Carrefour.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z oferowanymi blenderami kielichowymi . Jesteśmy przekonani, że znajdziecie na naszych stronach sprzęt, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania.

Jak wybrać najlepszy blender kielichowy?

Standardowo, blender kielichowy składa się ze stabilnej podstawy, pojemnego i trwałego kielicha z uchwytem oraz nożem na dnie oraz pokrywy. Decydując się na zakup blendera kielichowego powinniśmy zwrócić uwagę na jakość wykonania tych elementów, jak również na moc oferowaną przez dany model. Ponadto blender kielichowy powinien być przede wszystkim stabilny i bezpieczny w użytkowaniu. Wybierając najlepsze urządzenie miksujące do naszej kuchni, warto zwrócić uwagę ponadto na:

  • pojemność kielicha – im większa, tym większe porcje posiłków przygotujemy jednorazowo,
  • szczelność i dokładne dopasowanie wszystkich elementów oraz najwyższej jakości materiały,
  • stabilność konstrukcji, dzięki gumowym nóżkom lub przyssawkom,
  • możliwie wysoka moc urządzenia – najczęściej znaleźć można blendery kielichowe oferujące moc w przedziale 400 – 750 W. Niektóre dysponują jednak mocą sięgającą nawet 1500 W.
  • obroty czyli prędkość obracania się noży blendera kielichowego ,
  • sposób sterowania – wybierajmy takie urządzenia, które będą gwarantowały nam intuicyjną obsługę.
  • hałas –blendery kielichowe są z reguły dosyć głośnymi urządzeniami, dlatego warto kierować swoją uwagę na modele emitujące niższy poziom hałasu,
  • design – wyjątkowo subiektywna kwestia, oparta na indywidualnych preferencjach.

Sklepy, poza blenderami kielichowymi oferują często blendery ręczne. Różnią się one od swoich kielichowych odpowiedników funkcjonalnością, jednak sprawdzą się doskonale do miksowania zup, sosów czy koktajli i innych potraw w niewielkich kuchniach. Blendery kielichowe natomiast, dysponując zdecydowanie większą funkcjonalnością przeznaczone są do większych kuchni, gdzie stojące na blacie urządzenie nie będzie kłopotem. Blendery kielichowe z oferty Carrefour.pl to propozycja dla każdej osoby pragnącej urozmaicić codzienne menu o nowe, ciekawe potrawy. Blender kielichowy znacząco rozbuduje możliwości każdego kucharza.