Jajowary

Elektronika

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Jajowary

Jaki jajowar kupić?

Idealnie ugotowane jajka to doskonały sposób na zdrowe i odżywcze śniadanie. Zapewne każda Pani domu ma swój własny sposób na ich odpowiednie przygotowanie – poziom wody w garnku, temperatura, czas. A jednak, jajka nie zawsze są ugotowane tak, jakbyśmy tego oczekiwali. Jednak nie należy załamywać rąk. Wystarczy zaopatrzyć się w wyjątkowe urządzenie, jakim jest jajowar. To wygodne i proste w użyciu urządzenie do gotowania jajek oszczędzi nam kłopotów oraz będzie gwarancją zawsze doskonale ugotowanych jajek w sposób najbardziej nam odpowiadający. Jajowary z oferty sklepu Carrefour.pl to pewność idealnego śniadania każdego dnia.

Jak działają jajowary ?

Zasada pracy aparatów do gotowania jajek jest wyjątkowo prosta. Polega ona na wytworzeniu pary wodnej w urządzeniu, pod wpływem której następuje stopniowe ścinanie białka. W momencie wyparowania całej wody, urządzenie automatycznie wyłącza się, a doskonałe gotowane jajka są gotowe. Nie musimy już więcej odmierzać czasu i pilnować czy nie pęka skorupka. Jajowary dzięki pojemnikowi na wodę z miarką pozwalają określić jakiego rodzaju jajka przygotują – na miękko, twardo, a także półtwardo.

Jakie urządzenie do gotowania jajek wybrać?

Sklep Carrefour.pl oferuje bogaty wybór jajowarów , które pozwalają przygotować najlepsze jajka na śniadanie. Wśród naszych propozycji znajdziecie jajowary umożliwiające ugotowanie od 3 do 8 jaj. Wielkość urządzenia oczywiście zależy od Waszych preferencji oraz potrzeb. Niezależnie jednak od ich pojemności, jajowary wyposażone są w niezbędne elementy ułatwiające gotowanie, jak na przykład igła do nakłuwania jajek, czy sygnał dźwiękowy informujący o zakończeniu działania. Wybierając aparat do gotowania jajek , warto skierować się ku urządzeniom dysponującym możliwie dużą mocą, dzięki czemu skrócimy proces gotowania.

Jajowary– czy warto?

Spotykając na półce sklepowej jajowary możemy zadać sobie pytanie, czy właściwie jest nam takie urządzenie potrzebne. Jeśli jednak jesteśmy miłośnikami pożywnego i zdrowego śniadania, składającego się z gotowanych jaj, odpowiedź jest jednoznaczna – zdecydowanie tak! Jajowary znacząco skracają czas oraz ułatwiają przygotowanie za każdym razem najlepszych jajek i to takich, jakie lubisz najbardziej. Sklep Carrefour.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się ze szczegółami oferty na wysokiej jakości, niezawodnych, a także tanich jajowarów.