73127afa-ebdf-473c-ba12-a937a68d1a16
Wróć do listy

Dzwonek Bezprzewodowy Wodoodporny 58 Melodii 280m 6154

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Dzwonek Bezprzewodowy Wodoodporny 58 Melodii 280m 6154

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • BEZPRZEWODOWY – zestaw charakteryzuje się łatwym i szybkim montażem, z którym poradzą sobie osoby nie mające technicznego doświadczenia; dzięki temu, że nie zawiera przewodów, bez problemu zamocujemy go do ściany, drzwi lub w innym, dowolnym miejscu, przy
  • WYBÓR MELODII I REGULACJA GŁOŚNOŚCI – urządzenie wyposażone zostało w 58 różnorodnych, melodii do wyboru i wielokrotnej zmiany w każdym momencie, a także w przycisk głośności, gwarantujący dostosowanie dźwięku do indywidualnych potrzeb użytkownika.
  • DUŻY ZASIĘG – zasięg odbioru - 280-350 metrów- zapewnia komfort podczas użytkowania oraz sprawdzi się w nawet w dużym domu czy innym, rozległym pomieszczeniu.
  • MINIMALISTYCZNY DESIGN I DOTYKOWY PANEL – dzwonek jest wykonany w minimalistycznym, eleganckim stylu, o prostym i nowoczesnym wyglądzie; czarny, elegancki i ponadczasowy kolor obudowy oraz prostokątny kształt nadają walorów estetycznych i wpływają na atra
  • SPECYFIKACJA – wymiary odbiornika (dł/szer/wys) 7/2,3/11,1cm; wymiary nadajnika (dł/szer/wys): 3,9/1,7/9,4cm; waga zestawu 80g; zasięg 280m; klasa szczelności IP 44.
szt.

O produkcie

DZWONEK BEZPRZEWODOWY BEZPRZEWODOWY – zestaw charakteryzuje się łatwym i szybkim montażem, z którym poradzą sobie osoby nie mające technicznego doświadczenia; dzięki temu, że nie zawiera przewodów, bez problemu zamocujemy go do ściany, drzwi lub w innym, dowolnym miejscu, przy pomocy dołączonej taśmy dwustronnej lub przy użyciu śruby samogwintującej. WYBÓR MELODII I REGULACJA GŁOŚNOŚCI – urządzenie wyposażone zostało w 58 różnorodnych, melodii do wyboru i wielokrotnej zmiany w każdym momencie, a także w przycisk głośności, gwarantujący dostosowanie dźwięku do indywidualnych potrzeb użytkownika. DUŻY ZASIĘG – zasięg odbioru - 280-350 metrów- zapewnia komfort podczas użytkowania oraz sprawdzi się w nawet w dużym domu czy innym, rozległym pomieszczeniu. MINIMALISTYCZNY DESIGN I DOTYKOWY PANEL – dzwonek jest wykonany w minimalistycznym, eleganckim stylu, o prostym i nowoczesnym wyglądzie; czarny, elegancki i ponadczasowy kolor obudowy oraz prostokątny kształt nadają walorów estetycznych i wpływają na atrakcyjność produktu; dotykowy, wysoce wrażliwy panel z niebieską diodą odznacza się czułością i długą żywotnością. SPECYFIKACJA – wymiary odbiornika (dł/szer/wys) 7/2,3/11,1cm; wymiary nadajnika (dł/szer/wys): 3,9/1,7/9,4cm; waga zestawu 80g; zasięg 280m; klasa szczelności IP 44. SPECYFIKACJA kolor: czarny materiał: tworzywo sztuczne moc nadajnika:
Marka
MALATEC

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
49,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię