BoboVita Porcja zbóż Kaszka bezmleczna manna po 4 miesiącu 170 g

BoboVita Porcja zbóż Kaszka bezmleczna manna po 4 miesiącu 170 g
8
99
 
8,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
0,17 kg
52,88 zł/1 kg

BoboVita

1000 pierwszych dni
1000 pierwszych dni życia to wyjątkowy czas, w którym przez odpowiedni sposób żywienia możesz pozytywnie wpływać na zdrowie teraz i w przyszłości. Zadbaj o zdrowie i rozwój dziecka, zapewniając mu urozmaiconą i zbilansowaną dietę, złożoną z najwyższej jakości produktów odpowiednich do wieku i potrzeb.

nasza obietnica...
Razem z BoboVita Porcja Zbóż pomożesz Twojemu dziecku odkryć i polubić różnorodność zbóż. BoboVita Porcja Zbóż powstaje z najwyższej jakości różnorodnych zbóż, pochodzących z upraw specjalnie dedykowanych najmłodszym dzieciom. Nie zawiera dodatku cukru, a tylko naturalnie występujące cukry.
Kaszka Porcja zbóż bezmleczna manna została skomponowana tak, by zawierała to, co dobre dla Twojego dziecka:

zboże - pszenica - ważny składnik zbilansowanego jadłospisu

zawiera tiaminę*

Kaszka Porcja zbóż bezmleczna manna to idealna propozycja na początek rozszerzania diety dziecka i wprowadzania do niej glutenu.

Warto wiedzieć!
Wprowadzenie glutenu do diety niemowlęcia można rozpocząć po ukończeniu przez nie 4 miesiąca życia. W początkowym okresie wprowadzanie glutenu należy rozpocząć od niewielkich ilości. Z czasem niemowlę będzie mogło spożywać już całą porcję kaszki zawierającej gluten.

Czy wiesz, że...
Każda partia naszych zbóż przechodzi nawet ponad 600 testów jakości.

gwarantujemy!!!
Nasze kaszki BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Możesz mieć pewność, że zboża i owoce w kaszkach pochodzą wyłącznie ze starannie skontrolowanych pól i sadów, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych.

Produkt dla niemowląt i małych dzieci. Produkt przeznaczony do uzupełniania diety, której podstawą jest mleko kobiece lub modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

*wymagana przepisami prawa

  • pomaga wprowadzać gluten
  • bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
  • dodaj mleko odpowiednie do wieku dziecka
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu