Sztywne

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Sztywne

Jaki przewijak usztywniany wybrać?

Dobrze dobrany pod względem konstrukcji, materiału, a także ustawiony na odpowiedniej wysokości przewijak sztywny to wspaniała pomoc dla każdej mamy, która nie chce byt mocno obciążać kręgosłupa podczas przewijania dziecka. Nieustanne nachylanie się nad maluchem może bowiem nadwyrężyć plecy i wywołać nieprzyjemną kontuzję. W sklepie internetowym Carrefour znajdziecie bogaty wybór różnych modeli przewijaków dla niemowląt, z którymi troska o higienę malucha będzie prosta i szybka.

Jaki przewijak dla dziecka wybrać?

Dostępne w sklepie internetowym Carrefour.pl przewijaki różnią się między sobą sposobem wyglądem oraz sposobem montowania. Przewijak może być nakładką na łóżeczko, dysponować własnym, niezależnym stelażem, może być również połączony np. z komodą. Część przewijaków posiada zagłówki, niektóre są specjalnie profilowane. Znajdziecie tu również przewijaki w formie materacyków obleczonych folią lub ceratą. Przewijaki dla niemowląt nie stanowią standardowej wyprawki, jednak jego posiadanie jest niezwykle przydatne. Posiadając wygodny przewijak można stworzyć kącik do przewijania i nie martwić się o przestrzeń na kanapie za każdym razem, kiedy trzeba przewinąć malucha. Kolejną kwestią, jaką należy przemyśleć jest bezpieczeństwo dziecka na przewijaku. Z punktu widzenia mocowania, przewijaki dostępne na stronach sklepu Carrefour wyposażone są w specjalne zaczepy, które utrzymują przewijak na miejscu. Większość z nich wyposażona jest również w podwyższone boki zapobiegające wypadnięciu dziecka, jednak pamiętać należy o tym, aby pod żadnym pozorem nie zostawiać dziecka bez opieki na przewijaku.

Jak długo można używać przewijaka?

Konieczność przewijana dziecka trwa bardzo długo. Kiedy jednak można zrezygnować z przewijaka? Nie ma niestety jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Najczęściej zachowanie dziecka determinuje rezygnację z przewijaka. Kiedy maluch staje coraz bardziej niespokojny podczas przewijania w pozycji leżącej, warto zacząć próbować przewijania na stojąco. Niektóre dzieci już w wieku kilku miesięcy można przewijać w innych pozycjach, dla innych czas ten może być dłuższy i wynosić nawet 18 miesięcy. Wszystko zależy od preferencji dziecka i rodziców. Jeśli jednak poszukujecie najwyższej jakości przewijaków, znajdziecie je w najlepszych cenach w ofercie sklepu internetowego Carrefour. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym wyjątkowym katalogiem produktów.