Smoby Kreator kwiatów

Smoby Kreator kwiatów
Promocja obowiązuje do 29.04.2024
159
00
 
159,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 szt.
159,00 zł/1 szt.

Smoby Kreator kwiatów

 

Smoby Kreator kwiatów to jedyny taki zestaw DIY dla dzieci - kwiaciarnia składa się z maszyny do robienia kwiatów, dzięki której można wykonać własnoręcznie różnorodne kwiaty i łączyć je w bukiety.
Kreatywna zabawka i Bogate wyposażenie: maszyna z prasą zaopatrzona jest w 104 akcesoria, naklejki do dekoracji, przejrzysta instrukcja z inspiracjami.
Łatwe wykonanie kwiatów: maszyna jest intuicyjna w obsłudze, wystarczy włożyć zielony łącznik (element łodyżki) do prasy i nałożyć na niego wybrane płatki, płatki z tkaniny wstępnie dziurkowane dla wygody małego florysty.
Nieograniczone możliwości tworzenia własnych kompozycji - materiałowe płatki i łodygi można wielokrotnie ze sobą łączyć a także można użyć również własnych skrawków materiałów.
Zabawa wielokrotnego użytku: w razie potrzeby kwiaty można ponownie rozebrać, aby rozpocząć kreowanie nowych wariantów zgodnie z wyobraźnią.
WYPRODUKOWANY WE FRANCJI: Smoby Kreator kwiatów pozwala wcielać się w postać florysty i z łatwością tworzyć piękne kompozycje z kwiatów. wymiary produktu (dł. x szer. x wys.): 44,5 x 24,5 x 37,3 cm, odpowiedni dla dzieci od 3 lat.


Kreatywny zestaw Smoby to maszyna do własnoręcznego robienia kwiatów z materiału jest łatwa w użyciu, wystarczy włożyć zielony łącznik (element łodyżki) do prasy i nałożyć na niego wybrane płatki. Żółtą część łącznika (słupek) należy umieścić w górnej części prasy, a następnie lekko docisnąć, by połączyć całość. Teraz wystarczy dodać łodygę i ułożyć bukiecik. Przygotowane kompozycje kwiatowe można zaprezentować w wazonie lub papierowej owijce. Gotowy bukiecik można podarować rodzicom, dziadkom lub sprzedawać.
Zawartość zestawu: 1 x maszyna z prasą do robienia kwiatów
47 x gotowy element kwiatu z tkaniny, 16 x łodyga (8 długich i 8 krótkich)
32 x łącznik łodygi z płatkami (16 górnych i 16 dolnych), 2 x wazon, 2 x flakon, 3 x ozdobna torba papierowa do pakowania bukietów, 1 x pakiet naklejek do dekoracji. Na opakowaniu są zawarte wzory płatków do wycięcia wewnątrz.
Smoby to ceniona przez rodziców marka zabawek z Francji, która od 1924 roku za priorytet stawia wspieranie zdrowego rozwój dzieci. Renoma marki Smoby została zbudowana na przestrzeganiu surowych standardów produkcji dla bezpieczeństwa zabawek. Wieloletnie doświadczenie i stosowanie wysokogatunkowych materiałów oraz wysoka świadomość ekologiczna potwierdza jej eksperckość. Na różnorodność asortymentu Smoby składają się trwałe i bezpieczne domki dla dzieci, zabawki ogrodowe, jeździki, kąciki zabaw czy zabawki edukacyjne dla niemowląt Little Smoby.

 

Specyfikacja:

  • Marka: Smoby

  • Kod Ean: 3032163504078

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu