FISHER PRICE Linkimals Interaktywny Leniwiec GHY92

FISHER PRICE Linkimals Interaktywny Leniwiec GHY92
Promocja obowiązuje do 14.05.2023
209   
00
159
00
 
Najniższa cena z 30 dni: 149,00 zł
1 szt.
159,00 zł/1 szt.

Ten uroczy Interaktywny Leniwiec wprowadzi Twoje dziecko w świat liczenia, kolorów, literek i przeciwieństw dzięki wesołym grom, światełkom, melodiom, piosenkom i tanecznym ruchom. Naciskaj przyciski na jego stopach, aby słuchać wypowiedzi i piosenek o liczbach, kolorach i nie tylko – leniwiec „klaszcze” przy tym w dłonie i kołysze głową. Dodatkowo, gdy Interaktywny Leniwiec rozpozna innych przyjaciół z linii Linkimals™, odtworzy razem z nimi zsynchronizowany pokaz świateł i dźwięków! Interaktywne zabawki Linkimals™ reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając! (Dodatkowe zabawki Linkimals™ są sprzedawane oddzielnie). Zabawa, która rozwija. Wczesna nauka: wesołe piosenki i wypowiedzi leniwca wprowadzą Twoje dziecko w świat liczb, kolorów, przeciwieństw i liter. Sprawność ruchowa: śmieszne gry, piosenki i muzyka zachęcają do poruszania się i zabawy, dzięki czemu maluch ćwiczy swoje umiejętności motoryczne. Zmysły: kolorowe światła, wesoła muzyka i miękkie ramiona angażują rozwijające się zmysły wzroku, słuchu i dotyku.

• Interaktywny Leniwiec „klaszcze” w dłonie i kołysze głową w rytm wesołych piosenek, światełek i muzyki
• Naciskaj przyciski znajdujące się na jego stopach, aby uruchamiać piosenki i wypowiedzi dotyczące liczb, kolorów, przeciwieństw i alfabetu
• Dziecko może odkrywać kolorowe światełka na brzuszku leniwca
• Zbierz innych interaktywnych przyjaciół z linii Linkimals™, aby zobaczyć, jak reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając!

SPECYFIKACJA
• Producent: Fisher–Price
• Kod produktu: GHY92
• Wymiary opakowania: 27,9 x 26,7 x 14,3 cm
• Wymagania wiekowe: 9 M-CY
Popularne z kategorii Zabawki i akcesoria dla niemowląt
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu