Zestaw startowy z walizeczką Aquabeads

-37%
Zestaw startowy z walizeczką Aquabeads
Promocja obowiązuje do 20.08.2024
75
00
 
119,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 szt.
75,00 zł/1 szt.

Zestaw startowy z walizeczką Aquabeads

Zestaw startowy Aquabeads w walizce zawiera wszystko, czego potrzeba, aby rozpocząć wspaniałą przygodę z koralikami. 900 kolorowych koralików, zestaw arkuszy z szablonami i podkładka do układania z systemem Flip Tray pozwalają na tworzenie wspaniałych obrazków i figurek. Dzięki systemowi Flip Tray zabawa toczy się jeszcze szybciej, ponieważ gotowe figurki schną na dodatkowej podkładce, a nie – jak dotychczas – na podkładce do układania koralików.

Sposób postępowania

Ułóż motyw, spryskaj go wodą, odwróć Flip Tray i pozostaw figurkę do wyschnięcia. Po odwróceniu podkładka do układania koralików jest znowu wolna i można dalej tworzyć na niej nowe figurki. Po wyschnięciu koralikowe obrazki można przymocować do nowej tablicy dekoracyjnej i stworzyć wspaniałą dekorację do pokoju dziecięcego. Również samą walizkę można ozdobić gotowymi dziełami z koralików. Można w niej przechowywać koraliki i wszystkie akcesoria. Dzięki wygodnemu uchwytowi walizka to idealny przenośny warsztat Aquabeads.

Zestaw startowy Aquabeads w walizce zawiera 900 kolorowych koralików, zestaw arkuszy z szablonami, spryskiwacz, aplikator 2-w-1, podkładkę dekoracyjną do wykonanych figurek oraz praktyczną i pojemną walizkę z systemem Flip Tray.

Specyfikacja:

  • Wiek: 4+

  • Kod EAN: 5054131319123

  • Kod produktu: 31912

  • Marka: Epoch

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu