Smoby Kuchnia Loftowa

-25%
Smoby Kuchnia Loftowa
Promocja obowiązuje do 16.07.2024
300
00
 
399,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 szt.
300,00 zł/1 szt.

Smoby Kuchnia Loftowa

 

Kuchnia Loftowa od Smoby to nowoczesny mebelek, który daje dzieciom bezpieczną przestrzeń do wcielania się w rolę kreatywnych kucharzy i pomysłowych kucharek.
Wiele miejsca do zabawy - blat, płyta grzewcza, piekarnik i lodówka, zlew, ekspres do kawy, pojemniki na segregację oraz wiele półek.
Bogate wyposażenie - realistyczne 32 akcesoria min.: przybory do grillowania, patelnia do podrzucania naleśników, makaron zmieniający kolor pod wpływem wody, sztućce, talerzyki, kubeczki.
Wielofunkcyjna kuchnia w industrialnym stylu - jej nowoczesny design doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz, pozwala na wierne odwzorowanie czynności, które dzieci obserwują w życiu codziennym.

Zabawa kuchnią Loft od Smoby kształtuje postawę poczucia obowiązku i odpowiedzialności za siebie i innych, ponadto wzmacnia kreatywność, a w grupie daje możliwość budowania interakcji społecznych.
Zabawę dopełniają aż 32 wiernie odwzorowane akcesoria: 3 przybory do grillowania, 2 widelce, 2 noże, 2 łyżki, 2 talerze, 2 szklanki, 2 filiżanki, 3 kapsułki z kawą, 1 patelnia do podrzucania naleśników, 1 garnek, 1 pokrywka do garnka, 2 pudełka na smoczki, 1 naleśnik, 5 makaronów wrażliwy na ciepło, 1 młynek do soli i pieprzu Cric Cric, 2 słoiki na naczynia.


Smoby to ceniona przez rodziców marka zabawek z Francji, która od 1924 roku za priorytet stawia wspieranie zdrowego rozwój dzieci. Renoma marki Smoby została zbudowana na przestrzeganiu surowych standardów produkcji dla bezpieczeństwa zabawek. Wieloletnie doświadczenie i stosowanie wysokogatunkowych materiałów oraz wysoka świadomość ekologiczna potwierdza jej eksperckość. Na różnorodność asortymentu Smoby składają się trwałe i bezpieczne domki dla dzieci, zabawki ogrodowe, jeździki, kąciki zabaw czy zabawki edukacyjne dla niemowląt Little Smoby.

WYPRODUKOWANY WE FRANCJI: Zabawa kuchnią Loft od Smoby daje dzieciom poczucie samodzielności, rozwija ich wyobraźnię Wymiary: 74 x 29 x 96cm, wysokość powierzchni roboczej: 50 cm, odpowiedni dla dzieci od 3 lat.

 

Specyfikacja:

  • Marka: Smoby

  • Kod Ean: 3032163126003

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu