SMOBY Baby Nurse wózek głęboki

SMOBY Baby Nurse wózek głęboki
159
00
 
1 szt.
159,00 zł/1 szt.

SMOBY Baby Nurse wózek głęboki

Baby Nurse to kolekcja zabawek od remontowanej marki Smoby. Zabawki Smoby oferują ergonomiczne rozwiązania wspierające zdrowy rozwój dzieci, stosowaniu wysokiej jakości materiałów połączonym z wysokim poziomowi świadomości ekologicznej. Wygodny wózek głęboki Baby Nurse sprawi ogrom frajdy zarówno dziewczynkom, jak i dla chłopcom, którzy będą mogli poczuć się jak prawdziwy tata. Zachęci go do aktywnego spędzania czasu na powietrzu. Dzieci uwielbiają chodzić na spacery ze swoimi najlepszymi lalkami i misiami, od teraz mają nieograniczoną możliwość wyjścia na spacer z ulubioną lalką, a wycieczki będą pełne ekscytujących przygód. Lekki i łatwy w przenoszeniu wózek jest sprawdzonym rozwiązaniem na wspólne wyjścia rodzinne, twoja pociecha nabierze nowych umiejętności, rozwinie swoją wyobraźnię i empatię.

Wózek wyróżnia wyjmowana gondolka, dzięki czemu dziecko może wygodnie przenosić lalkę w dowolne miejsce, wózek przeznaczony dla lalek do 42 cm (brak w zestawie).

Duże koła i solidna konstrukcja metalowo-plastikowa gwarantuje długoletnią i bezpieczną zabawę, nasze dzieci mogą bawić się wózkiem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Zestaw zaopatrzony w chowany daszek pozwala ochronić przewożonego bobasa lub inną zabawkę przed ewentualnym deszczem lub silnym słońcem, nad kołami znajduje się koszyk na drobiazgi.

 Smoby od 1924 roku oferuje precyzyjnie wykonane zabawki, dzięki stałej kontroli jakości, wieloletniemu doświadczeniu i najnowocześniejszym zakładom produkcyjnym zapewniamy bezpieczną zabawę.

JAKOŚĆ OD SMOBY: francuska marka od 1924 roku zapewnia bezpieczne zabawki poprzez stałą kontrolę jakości, trwałe materiały i najnowocześniejsze zaplecze produkcyjne.

Specyfikacja:

  • Marka: Smoby

  • Kod EAN: 3032162541180

  • Rączka na wysokości 58 cm

  •  wymiary 59x38x58 cm

  • bezpieczna zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesięcy.

 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu