Pamper Petz Kucyk

Pamper Petz Kucyk
139
00
 
1 szt.
139,00 zł/1 szt.

Pamper Petz Kucyk

 

Pamper Petz: to kolekcja słodkich zwierzątek z pieluszkowego gangu, które chcą być karmione i pielęgnowane, szukają swojego opiekuna, który je adoptuje, nada imię i otoczy miłością.
Pije i siusia jak prawdziwy zwierzaczek: źrebaczek pije wodę z dołączonej butelki, a następnie siusia w pieluszkę, która zmienia kolor na żółty pod wpływem wilgoci, funkcja picia i siusiania dla autentycznej zabawy.
Kucyk ma magiczne znamię w kształcie serca, które zdradza, czy Twój Kucyk Pamper Petz jest chłopcem czy dziewczynką, po przetarciu wodą, ma piękny blond ogon, który dzieci mogą czesać.
Funkcja czyszczenia: zabrudzenia z kopyt można usunąć za pomocą odpowiedniego narzędzia, które jest dołączone.
Moc niespodzianek: oprócz kucyka o wielkości 24 cm znajdują się trzy niespodzianki do pielęgnacji i karmienia oraz akt adopcji, kucyk potrafi trzymać akcesoria w pyszczku.
Zapakowany w estetyczne papierowe pudełko z rączką, które może posłużyć jako przenośny domek dla pupila oraz dołączone akcesoria - niespodzianki zapakowane w papierowe saszetki, idealny prezent dla chłopca i dziewczynki, zabawka dla dzieci od 3 lat.

Słodki Źrebaczek z pieluszkowego gangu jest gotów, aby dziecko otoczyło go miłością i troską. Kucyk pragnie, by go oswoić i zabrać do aktywnej i wciągającej zabawy. Potrafi pić wodę z butelki i robić siusiu do pieluszki, która pod wpływem wilgoci zmienia kolor na żółty. Dzięki trzem niesamowitym niespodziankom dołączonym do zestawu dziecko może pielęgnować i karmić pupila, który stanie się towarzyszem codziennych zabaw każdego odpowiedzialnego i kochającego zwierzęta dzieciaczka.
Źrebak Kucyk ma magiczne znamię w kształcie serca, które zdradza, czy Twój Kucyk Pamper Petz jest chłopcem czy dziewczynką, jeśli przetrzesz go wodą, zmieni kolor na niebieski lub różowy i tym samym dostarczy informacji o płci.
Dodatkowo zestaw zawiera akt adopcji konika i papierowe pudełko, które może służyć jako przenośny domek! Ten uroczy kucyk z pewnością zachwyci każde dziecko, które marzy o posiadaniu magicznego przyjaciela. Niesamowita zabawka dla dzieci od 3 roku życia. Kolekcja zwierzaczków Pamper Petz została stworzona przez renomowaną firmę Simba, która od lat projektuje praktyczne i bezpieczne zabawki z dbałością o szczegóły i estetyczne wzornictwo, aby rozbudzać entuzjazm u wszystkich dzieci i umacniać w nich instynkt opiekuńczości.

 

Ean kod: 4006592087838

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu