Miraculous Fashion Flip Deluxe Ladybug Biedronka w zmieniającym się stroju

Miraculous Fashion Flip Deluxe Ladybug Biedronka w zmieniającym się stroju
Promocja obowiązuje do 30.03.2024
89
99
 
89,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 szt.
89,99 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Miraculous Fashion Flip Deluxe Ladybug Biedronka w zmieniającym się stroju

Witaj w uniwersum Miraculum! Jeżeli Twoje dziecko ze szczególną uwagą śledzi losy Biedronki i Czarnego Kota i z utęsknieniem wyczekuje emisji kolejnego odcinka tej animowanej bajki, podaruj mu wyjątkowy prezent – lalkę przedstawiającą Marinette w zmieniającym się stroju z magicznymi cekinami! Dzięki niej będzie mogło bawić się w odgrywanie scenek z serialu, a także rozwijać wyobraźnię, tworząc zupełnie nowe historie.
Lalki i akcesoria przedstawiające Biedronkę i jej przyjaciół z serialu „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” pozwalają stworzyć niezwykły świat wyobraźni, w którym dzieci mogą być odważne, silne i niesamowite!

Poznaj Marinette… W ciągu dnia jest po prostu zwykłą dziewczyną, która prowadzi normalne życie. Ale ma pewien sekret – potrafi błyskawicznie zmienić się ze zwykłej uczennicy w odważną superbohaterkę, Biedronkę. Teraz możesz jej w tym pomóc. Wystarczy, że przesuniesz palcem po jej ubraniu, a dzięki magicznym cekinom szybko zmienisz codzienny strój Marinette w fantastyczny kostium superbohaterki! Lalka Marinette ma aż 15 ruchomych punktów, jest więc szybka i zwinna, jak prawdziwa superbohaterka ratująca Paryż przed złoczyńcami!

Możesz zebrać całą kolekcję Miraculowych lalek od Playmates Toys.

 

Zalety:

  • Wyjątkowy prezent w postaci figurki przedstawiającej ulubioną super bohaterkę

  • Zwykłe ubranie Marinette błyskawicznie zmienia się w fantastyczny strój superbohaterki, Biedronki, a później możesz szybko zmienić je z powrotem! Wystarczy, że odwrócisz cekiny w górę lub w dół!

  • Lalka Marinette ma aż 15 ruchomych punktów, jest więc szybka i zwinna, jak prawdziwa superbohaterka ratująca Paryż przed złoczyńcami!

Specyfikacja:

  • Marka: MIRACULUS

  • Producent: PLAYMATES

  • Kod producenta: 50375

  • Kod EAN: 43377503750

  • Wiek dziecka: 4+

  • Akcesoria: Lalka ma zdejmowane kolczyki i zdejmowaną maskę Biedronki, aby transformacja była kompletna.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu