L.O.L. Surprise! O.M.G. Remix Pets. Zwierzątko

-56%
L.O.L. Surprise! O.M.G. Remix Pets. Zwierzątko
Promocja obowiązuje do 24.01.2022
39,99 zł
91,79 zł
1 szt.
39,99 zł/1 szt.

"L.O.L. Surprise! O.M.G. Remix Pets" to nowe muzyczne zwierzątka z prawdziwymi włosami. Opakowanie w kształcie odtwarzacza kasetowego kryje zwierzątko i ponad 9 niespodzianek do odkrycia. Każdy zwierzak ma unikalne włosy i swój własny styl muzyczny.

Styl i akcesoria modowe dołączone do każdego ze zwierzątek inspirowane są różnymi gatunkami muzycznymi. Nie tylko laleczki ale również zwierzątka chcą dostać się na wielki koncert L.O.L. Remix. Dlatego mają swój specjalny strój, który upodabnia je do lalek L.O.L. Czy w tym przebraniu prześlizgną się na scenę?

Stwórz Boomboxa! W najnowszej serii "Remix Pets" możesz zebrać aż 12 unikalnych zwierzątek. Gdy połączysz jedno opakowanie "L.O.L. Surprise! O.M.G. Remix Pets" i dwa "L.O.L. Remix Hairflips", możesz zbudować Boomboxa. Ponadto każde ze zwierzątek ma prawdziwe włosy. Sprawdź jakie włosy i styl muzyczny będzie miało Twoje zwierzątko.

Odkryj ponad 9 niespodzianek!

  • Producent: MGA
  • Seria: L.O.L. Surprise! O.M.G. Remix
  • Wiek: od 3 lat

W opakowaniu razem ze zwierzątkiem znajdziesz wiele dodatków i niespodzianek takich jak: naklejka ze słowami piosenki, kaseta, akcesoria, ubranko, buciki i opakowanie w kształcie odtwarzacza (nie gra muzyki).

Wymiary laleczki: ok. 6.0 cm

Wymiary opakowania: 11.0 x 11.0 x 9.0 cm

Uwaga.  Zabawka w postaci zestawu niespodzianki. Dopiero po otwarciu dowiesz się, jaka zabawka jest w środku. Cena dotyczy 1 zestawu.