KookyLoos Carla's Pop Up Pet Vet Magic Box

KookyLoos Carla's Pop Up Pet Vet Magic Box
Promocja obowiązuje do 16.07.2024
100
00
 
100,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 szt.
100,00 zł/1 szt.

KookyLoos Carla's Pop Up Pet Vet Magic Box

Znakomita lekcja empatii oraz troski. Przesympatyczna pani weterynarz, bohaterka zestawu "KookyLoos. Carla's Pop Up Pet Vet" z wielkim zaangażowaniem zajmuje się trafiającymi do jej gabinetu pupilami, stanowiąc wzór do naśladowania. Wydobądź ze swojej pociechy ogromne pokłady zrozumienia dla potrzeb innych żywych istot i podaruj jej tę zabawkę.

Klinika weterynaryjna Carli jest gotowa, by przyjmować czworonożnych pacjentów. Wizyta kontrolna, rutynowe badania, a może zabieg wymuszony niespodziewanym zdarzeniem? To już zależy od wyobraźni dziecka, które ma możliwość kreowania rozmaitych scenariuszy. Co istotne, pomoc wszelkim potrzebującym zwierzakom nie ogranicza się do jednej lokalizacji, ponieważ mobilny gabinet pakuje się do zwieńczonej wygodnym uchwytem walizki i bezproblemowo transportuje w dowolne miejsce.

Wnętrza gabinetu skrywają szereg praktycznych akcesoriów. Wśród nich są niezwykle przydatne, wręcz niezbędne w każdej klinice przyrządy: stół zabiegowy, skaner, stetoskop, mikroskop czy apteczka. Dodatkowo, mimika Carli zmienia się, wyrażając różne emocje: od uśmiechu, przez zachwyt, na zmartwieniu kończąc. Oby te ostatnie towarzyszyły jej jak najrzadziej! Kreatywny zestaw z laleczką i dwoma uroczymi zwierzakami pomoże uwrażliwić dzieci na los czworonogów, które trzeba otoczyć opieką. Zestaw "KookyLoos. Carla's Pop Up Pet Vet" idealnie sprawdzi się zarówno w domowych warunkach, jak i podczas podróży.

Specyfikacja;

  • Marka: Magic Box

  • Kod EAN:8431618018194

  • Kod produktu:PKLSP114IN40

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu