CREATE IT! MEGA KUFEREK - 3 POZIOMY

CREATE IT! MEGA KUFEREK - 3 POZIOMY
69
99
 
6 szt.
11,67 zł/1 szt.

CREATE IT! MEGA KUFEREK - 3 POZIOMY

Wkrocz do pięknego świata Create it! Z naszą czarującą 3-warstwową kosmetyczką do makijażu! Ta piękna kosmetyczka została zaprojektowana specjalnie dla młodych entuzjastów makijażu. Z odrobiną magii i tęczą kolorów, ten zestaw zapewnia, że każdy dzień stanie się jasnym dniem!

Po rozłożeniu kosmetyczki dzieci odkrywają skrzynię skarbów pełną sekretów urody. Górna warstwa zawiera cztery miękkie pędzelki, naklejki na paznokcie, poręczny pilniczek i czarujące lusterko w kształcie serca, aby zawsze wyglądać jak najlepiej.
Druga warstwa to paleta prawdziwego artysty z dwunastoma pięknymi kolorami cieni do powiek i delikatnym różem do podkreślenia oczu i policzków. Wisienką na torcie jest dolna warstwa z sześcioma połyskującymi kolorami błyszczyków, które sprawią, że ich usta będą lśnić jak nigdy dotąd.

Kosmetyczka Create it! Makeup Beauty Case to nie tylko źródło kreatywności, ale także bezpieczeństwo i wysoka jakość. Pozwól młodym fankom mody wyrazić siebie i stać się gwiazdami show dzięki temu pięknemu zestawowi do makijażu!

Specyfikacja:

  • Marka: Canenco

  • Kod EAN: 8719668008878

  • Kod produktu: 84530

  • Wiek: 3+

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu