Barbie Color Reveal Kolorowa niespodzianka Brokatowa Chelsea GTT23

Barbie Color Reveal Kolorowa niespodzianka Brokatowa Chelsea GTT23
66,99 zł
1 szt.
66,99 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Którą lalkę znajdziesz? Pozostaje to niespodzianką do momentu otwarcia opakowania.

Zestawy z lalką Barbie Color Reveal Brokatowa Chelsea zawierają aż 6 niespodzianek! W każdym z nich jest urocza lalka Chelsea w modnym ubranku, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą.

 

Każda lalka ma inny kolor oczu, włosów, skóryi lśniących nóg oraz inny gorset, a to jeszcze nie koniec niespodzianek! Otwórz torebki, aby znaleźć doczepianą kitkę, błyszczącą spódniczkę oraz parę bucików i akcesorium. Uzyj zimnej wody, aby odsłonić uroczy rysunek na twarzy Chelsea - tę niesamowitą transformację można powtarzać wiele razy!

 

Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąc zewnętrzną warstwę i odsłonić przeźroczystą tubkę. W środku znajdziesz metaliczną turkusową lalkę - niespodziankę oraz tajemnicze torebki. Wyjmij je wszystkie i napełnij tubkę ciepłą wodą, a następnie włóż lalkę do środka i poruszaj nią. Woda zmieni kolor na turkusowy, a po wyciągnięciu Chelseaodkryjesz jej prawdziwy wygląd!

Każda seria z linii Color Reveal ma wyjątkowy motyw - ten jest związany ze wszystkim, co się błyszczy i mieni, a lalki Chelsea mają lśniące włosy oraz nogi, a także doczepianą kolorową kitkę. Do przechowywania akcesoriów użyt tubki z zestawu.

 

Dla dzieci powyżej 3 lat