LEGO Duplo, Klocki Pociąg z cyferkami 10847

LEGO Duplo, Klocki Pociąg z cyferkami 10847
84,69 zł
1 szt.
84,69 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Zestaw LEGO® DUPLO® 10847 Pociąg z cyferkami

Klocki LEGO® DUPLO® Pociąg z cyferkami to doskonały pomysł za naukę i zabawę z dzieckiem! Kolorowe elementy umieszczone w komplecie sprawiają, że dziecko z przyjemnością i zaangażowaniem tworzy swój własny pociąg, ucząc się przy tym cyferek! Zdaniem ekspertów klocki z serii DUPLO® to doskonały sposób na rozbudzenie w dziecku funkcji wzrokowo przestrzennych, wyobraźni i kreatywności! Pociąg złożony jest z dużych klocków, dzięki czemu zabawa nie wiąże się z ryzykiem zadławienia lub ranienia przez dziecko. Dziecko dzięki klockom może nie tylko układać jego konstrukcję, ale także nim jeździć i tworzyć swoje własne historie!

Klocki z serii LEGO® DUPLO®, a zwłaszcza zestaw Pociąg z cyferkami to doskonały pomysł na prezent od najmłodszych lat. Klocki dają maluchowi wiele radości oraz sprawia, że dziecko wejdzie do świata LEGO® i będzie czerpało z tego wiele radości i satysfakcji! Eksperci tworzący klocki starają się, aby ich kształt dopasowany był do małych rączek dziecka, dlatego zabawa jest nie tylko przyjemna, ale także bezpieczna i korzystna dla rozwoju dziecka. Pociąg z cyferkami sprawia, że dziecko czerpie przyjemność z liczenia, ucząc się przy tym cyferek. Dziecko może przebudowywać kształt pociągu oraz tworzyć ciekawe sekwencje.

 

 

W zestawie znajdują się 23 elementy, w tym 2 figurki z serii LEGO® DUPLO® oraz szereg akcesoriów, takich jak figurka kota i trzy wagony. Dzięki klockom zawartym w zestawie można tworzyć ciekawe sekwencje, natomiast po złożeniu pociągu można nim jeździć, co sprawia dodatkową frajdę! Uniwersalność zestawu sprawia, że klocki te mogą być stosowane zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki. Na wagonach umieszczone zostały cyfry od 0 do 9, dlatego zabawa może polegać na tym, aby uczyć dziecko kolejności cyfr, dodawania, odejmowania, a także tworzenia własnych figur.

Produkty LEGO® umożliwiają dziecku stworzenie własnego świata oraz rozwój kreatywności. Produkt może być stosowany przez dzieci w wieku 1,5-3 lat. Oczywiście starsze dzieci często także odnajdują przyjemność w zabawie takim zestawem, jednak podany przedział rekomendowany jest przez specjalistów i twórców LEGO®. Wymiary pociągu z wagonikami to 10 cm wysokości, 37 cm długości oraz 6 cm szerokości.