Dickie Toys Streets Beatz speed tronic, 20 cm

Dickie Toys Streets Beatz speed tronic, 20 cm
64
99
 
1 szt.
64,99 zł/1 szt.

Dickie Toys Streets Beatz speed tronic, 20 cm

 

Nowa linia muzycznych, kolorowych i bogatych w funkcje pojazdów z serii Streets'N Beatz od renomowanej marki pojazdów dla dzieci Dickie Toys dla młodych fanów muzyki i motoryzacji.
Muzyka, światła i imponująca prędkość - dzięki tym funkcjom zaimponujesz znajomym oszałamiającymi efektami świetlnymi i dźwiękowymi!
Speed Tronic z serii Dickie Toys „Streets N Beatz” gwarantuje niezapomnianą rozrywkę Twojemu maluchowi! Ten speedster z pewnością będzie gwiazdą pokazu podczas dziecięcych przyjęć urodzinowych!
W Dickie Toys dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w branży zabawkarskiej wiemy, jak zabawiać dzieci w różnych grupach wiekowych. Nawet najmłodsze dzieci mogą odkrywać i eksperymentować z szeroką gamą zabawnych funkcji. W Dickie Toys stawiamy sobie za cel trening motoryki i utrwalanie zasad bezpieczeństwa na drodze u małych fanów motoryzacji. Czy to w sypialni Twojego dziecka, czy na zewnątrz, nasze zabawki gwarantują godziny niekończącej się zabawy.

Dickie Toys Streets Beatz speed tronic, 20 cm

• Wciągające efekty świetlne i wbudowany odtwarzacz muzyki: odjazdowy design auta Dickie Speed Tronic z serii „Streets N Beatz” przyciąga wzrok i zachwyci swymi efektami zarówno chłopców jak i dziewczynki.
• Efekty dyskotekowe, obowiązkowy na dziecięce przyjęcia – na dachu jest przycisk uruchamiający spektakularny pokaz migających świateł, rytmicznych uderzeń i zachwycających efektów muzycznych.
• Wbudowany silnik cierny i trwała konstrukcja — model odporny na uderzenia zapewnia długą żywotność, z napędem kół, co dodaje emocji jako niezawodny model podczas pełnych akcji wyścigów.
• Przyciągające wzrok wzornictwo – pojazd wyróżnia dynamiczny kształt karoserii, neonowe naklejki i stabilna obudowa, działa na baterie 3x1,5V AA/R06 (dołączone), idealny prezent dla dzieci od 3 lat.
• Dickie Toys – marka pojazdów dla dzieci z 50-letnią tradycją zawiera w ofercie samochody wyścigowe po duże ciężarówki, od zawsze przyświeca na jeden cel: wywołać uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Ean Kod: 4006333083662


 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu