MGA Secret Crush Doll

MGA Secret Crush Doll
Promocja obowiązuje do 20.08.2024
100
00
 
100,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 szt.
100,00 zł/1 szt.

MGA Secret Crush Lalka

Zmiażdż najsłodszą niespodziankę z Secret Crush. Każda lalka jest dostarczana w pięknym, dużym opakowaniu z sercem, które należy zmiażdżyć, aby rozpakować. Użyj dołączonego młotka w kształcie cukierka, aby zmiażdżyć serce i znaleźć ukryte w nim sekrety. Całkowicie unikalne doświadczenie rozpakowywania ujawnia piękną, słodką lalkę z ukrytymi w środku sekretami. Poznaj Sundae Swirl, zainspirowaną lodami, która wie, że najlepsze rzeczy w życiu są ze sobą połączone. Otwórz jej przegródki z niespodziankami, aby znaleźć jej sekrety - może jest coś ukrytego w jej włosach lub kokardzie! Otwórz każdy sekret, aby znaleźć elementy do zbudowania minilaleczki - Winnie Wafflecone. To sekretna najlepsza przyjaciółka Sundae Swirl! Włosy minilaleczki otwierają się, więc można je spersonalizować, wypełniając koralikami-niespodziankami. Koraliki można również przekształcić w biżuterię DIY za pomocą dołączonej smyczy. Po rozpakowaniu i spersonalizowaniu minilaleczki, Sundae Swirl może również pomieścić wszystkie Twoje sekrety! Wypełnij jej sekretne przegródki wiadomościami lub innymi sekretami raz za razem. Duże opakowanie w kształcie serca może służyć jako schowek i ekspozytor dla dużej lalki. Zbierz obie duże lalki, które mają swoich mini przyjaciół.

Rozpakuj najsłodszą lalkę inspirowaną lodami, Sundae Swirl, i jej mini przyjaciółkę, Winnie Wafflecone.
Zgnieć, aby rozpakować piękne opakowanie w kształcie serca za pomocą dołączonego młotka w kształcie cukierka.
Otwórz przegródki z niespodziankami lalki, aby znaleźć jej sekrety. Czy znajdziesz sekrety w jej włosach, a może w kokardzie?
Rozpakuj sekrety, aby znaleźć elementy do zbudowania uroczej minilaleczki. Spersonalizuj jej włosy, wypełniając je dołączonymi koralikami. Lub nawlecz koraliki na dołączoną smycz, aby stworzyć biżuterię DIY.
Pudełko w kształcie serca służy jako schowek i gablota dla dużej lalki.
Zbierz lalki Sundae Swirl i Pippa Posie oraz ich mini przyjaciółki.

Specyfikacja:

  • Kod EAN: 35051569978

  • Marka: MGA

  • Kod produktu: 641C5A71

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu