Loomy sterowany na świecący kabel

-16%
Loomy sterowany na świecący kabel
Promocja obowiązuje do 20.07.2024
99
99
 
119,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 szt.
99,99 zł/1 szt.

CCL Loomy sterowany na świecący kabel

Zabawa z ChiChi Love Loomy rozświetli każdy dzień Twojego dziecka, przynosząc radość, naukę i niezliczone uśmiechy.
Ten niezwykle uroczy piesek Chi Chi Love z pewnością zachwyci każde dziecko, które marzy o posiadaniu własnego czworonoga, piesek w krótkim czasie stanie się ulubionym towarzyszem zabaw.
Kolekcja ChiChi Love została stworzona przez renomowaną firmę Simba, która od lat projektuje praktyczne i bezpieczne zabawki z dbałością o szczegóły i estetyczne wzornictwo, aby rozbudzać entuzjazm u wszystkich dzieci i umacniać w nich instynkt opiekuńczości.

• Łatwe i intuicyjne sterowanie pilotem — pilot zdalnego sterowania ma kształt kości dla psa i jest podłączony kablem co ułatwia sterowanie.
• ChiChi Love Loomy potrafi chodzić, szczekać i merdać ogonem, jest nie tylko zabawką, ale również wyjątkowym elementem dekoracyjnym pokoju dziecięcego.
• Smycz ze światłem – - szczególną atrakcją jest świecąca smycz, funkcja oświetlenia włącza się automatycznie po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku, dzięki temu dzieci mogą wyprowadzać psiaka nawet w ciemności.
• Wspiera rozwój koordynacji - sterowanie zdalne wymaga precyzji i koordynacji ruchowej, dzięki temu Loomy nie tylko dostarcza wiele frajdy, a także wspiera rozwój zdolności motorycznych u dzieci.
• Bezpieczna zabawka dla najmłodszych – szczeniaczek ma wielkość 20 cm duże, wyszywane czarne oczy i plastikowy nosek, ubrany jest w pelerynkę, działa na baterie: 2 x LR6 1,5V (dołączone), dla dzieci od 3 lat.


Ean Kod: 
4006592070250

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu