Maskotki pluszowe

Wszystkie produkty w Maskotki pluszowe: znaleziono 5 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

79   
99
49
99
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99 zł

1 szt.

-38%
79   
99
49
99
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99 zł

1 szt.

-38%
79   
99
49
99
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99 zł

1 szt.

-38%
199
00
 

1 szt.

159
00
 

1 szt.

z 1

Przytulanki dla niemowląt – maskotki pluszowe, które pokochają maluchy

Przytulanki dla niemowląt stanowią bardzo ważny element wyposażenia każdej wyprawki. Maskotki pluszowe mogą towarzyszyć maluszkom już od pierwszych dni życia i pełnić przy tym wiele różnych funkcji. Warto wybrać pluszaka, który będzie stymulował rozwój dziecka i stanie się nieodłącznym towarzyszem nocnego odpoczynku, krótkich drzemek i emocjonujących spacerów.

Przytulanki dla dzieci – funkcja

Miękkie i przyjemne w dotyku pluszowe maskotki nawet najmniejsze niemowlaki mogą z powodzeniem mieć obok siebie w łóżeczku. Jak mówi sama nazwa przytulanki dla dzieci stworzone są do przytulania, ściskania i mocnego tulenia. Tego typu maskotki pełnią jednak również szereg innych funkcji. Przytulanki la dzieci mogą służyć rodzicom do uspokajania maluszka, pocieszania go, a nawet wspólnej zabawy ze szkrabem. Oprócz tego duże maskotki pluszowe mogą stanowić bardzo ciekawą dekorację wnętrza, a nawet budować jego charakter.

Przytulanki dla niemowląt i ich znaczenie dla dziecka

Niemowlaki każdego dnia odkrywają świat. Fascynują je nowe kształty i faktury oraz dobiegające z otoczenia dźwięki. Odpowiednio dobrane przytulanki dla dzieci mogą stać się ich doskonałym towarzyszem. Maskotki dedykowane najmłodszym wspomagają też prawidłowy rozwój poprzez kolorowe, przyciągające wzrok tkaniny, szeleszczące elementy oraz wbudowane dźwięki, jak na przykład usypiające melodie czy szumy. Jaką maskotkę wybrać?

Kupując przytulankę dla niemowlaka powinniśmy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Duże maskotki pluszowe choć piękne, nie będą w tym przypadku dobrym wyborem. Warto postawić na niewielkie pluszaki, które swoim rozmiarem nie będą przewyższać wzrostu dziecka. Zwróćmy uwagę, by nie posiadały one małych elementów, które dziecko przez przypadek mogłoby oderwać i połknąć. Dobrze jeśli maskotki pluszowe będą pobudzać zmysły malucha i dostarczać mu różnych bodźców. Poszukując tego rodzaju produktów zawsze warto też sprawdzić, czy posiadają one odpowiednie atesty i certyfikaty renomowanych ośrodków badawczych, jak Instytut Matki i Dziecka.

Maskotki pluszowe dla chłopca i dziewczynki

Pluszowe maskotki to dobry wybór zarówno w przypadku dziewczynek, jak i chłopców. Doskonale sprawdzą się jako prezent wyprawkowy i efektowna dekoracja pokoju dziecka. Na sklepowych półkach znajdziemy wiele przeróżnych rodzajów pluszowych maskotek. Klasyczne pluszowe misie będą wyborem bardzo uniwersalnym i bezpiecznym, zwłaszcza jeśli nie znamy jeszcze płci dziecka. Wzory maskotek często wzorowane są też na popularnych postaciach z bajek oraz zwierzątkach.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Dom i ogród
Wyposażenie domu