Lego City Stacja benzynowa 60257

Lego City Stacja benzynowa 60257

Oszczędzasz 26%

Promocja obowiązuje do 17.05.2021
169,00 zł
229,00 zł
1 szt.
169,00 zł/1 szt.

Miłośnikom modeli samochodów spodoba się zestaw LEGO® City Stacja benzynowa (60257) z dystrybutorem paliwa dla samochodów benzynowych i stacją ładowania samochodów elektrycznych. Do stacji możesz podłączyć elektryczną terenówkę, a przy dystrybutorze zatankować kampera. Potem zajrzyj do sklepiku. Minifigurki sprzedawcy, kierowcy i dwojga surferów oraz figurka pieska chihuahua zapewnią długie godziny samodzielnej zabawy. Przyjemne budowanie W pudełku instrukcje budowania tego zestawu LEGO City. Skorzystaj też z internetowej funkcji Instructions PLUS w aplikacji LEGO Life — interaktywnych instrukcji z narzędziami do powiększania i obracania modelu, które przemienią nowicjuszy w mistrzów konstrukcji. Fajne zabawki dla dzieci Zestawy z pojazdami LEGO City zawierają mnóstwo superszybkich modeli na kółkach! Te pełne rewelacyjnych funkcji i ciekawych postaci zestawy do budowania inspirują do zabawy, podczas której dzieci tworzą ciekawe i wesołe scenariusze odzwierciedlające prawdziwe życie.
  • Wspaniały zestaw do budowania dla dzieci, które lubią zabawę w udawanie. Zestaw LEGO® City 60257 zawiera modele: stację ładowania samochodów elektrycznych i dystrybutor paliwa dla samochodów benzynowych oraz ciekawe postacie i pieska chihuahua.
  • Co jest w pudełku? Stacja benzynowa ze sklepikiem, stacją ładowania Octan E i dystrybutorem paliwa, terenówka, kamper z deskami surfingowymi, cztery minifigurki i figurka pieska chihuahua — wszystko, czego potrzeba do wesołej zabawy!
  • W tym zestawie do budowania znajdziesz mnóstwo ciekawych funkcji. Stacja ładowania i dystrybutor paliwa mają elastyczne przewody, które można podłączyć do pojazdów. Można również zdjąć dach z terenówki i kampera, by posadzić w środku minifigurki.
  • Szukasz zabawek dla dzieci od 5 lat? Zestaw ze stacją benzynową to swietny prezent dla miłośników serii LEGO® City oraz dzieci uwielbiających zabawę w odgrywanie ról. Model wymaga jedynie podstawowych umiejętności konstrukcyjnych.
  • Kamper po zbudowaniu ma ok. 7 cm wysokości, 12 cm długości i 6 cm szerokości, a sklepik — ok. 8 cm wysokości, 12 cm szerokości i 7 cm głębokości.
  • Czy produkt wymaga baterii? Nie! Siłą napędową tej zabawki konstrukcyjnej jest ogromna wyobraźnia małych dzieci. Wystarczy otworzyć torebki z klockami LEGO® i natychmiast brać się do zabawy!
  • Ten zestaw konstrukcyjny zawiera broszurę z instrukcjami budowania oraz funkcję Instructions PLUS — interaktywne instrukcje budowania dla początkujących konstruktorów. Znajdziesz je w bezpłatnej aplikacji LEGO® Life na urządzenia mobilne.
  • Emocjonujące zestawy LEGO® City zawierają ciekawe budynki, pojazdy i postacie, które zachęcają do swobodnej, kreatywnej zabawy, równocześnie wzmacniając u dzieci umiejętności praktyczne i pewność siebie.
  • Klocki konstrukcyjne LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić, a wszystkie zestawy LEGO City pasują do siebie.
  • W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, gryziemy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki LEGO® City, by mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.