EPEE Gra Nie mów TAK, Nie mw NIE EP02850

EPEE Gra Nie mów TAK, Nie mw NIE EP02850

Oszczędzasz 22%

Promocja obowiązuje do 01.02.2021
69,99 zł
89,99 zł
1 szt.
69,99 zł/1 szt.

antastyczna gra dla dzieci i dorosłych, w której każdy musi popisać się wyobraźnią!

Na grę składa się aż 900 pytań przygotowanych tak, byś mógł

zwieść całą rodzinę! Pytania zostały podzielone na dwa poziomy

zaawansowania: dla dzieci i dorosłych, i obejmują zagadnienia

m.in. z historii, geografii, muzyki, sportu czy telewizji.

Zawartość opakowania:

  • 1 plansza do gry
  • 6 pionków
  • 1 dzwonek
  • 55 kart dla dzieci
  • 55 kart dla dorosłych
  • zasady gry

Gra, w której nie możesz powiedzieć TAK lub NIE!

Fantastyczna gra dla dzieci i dorosłych, w której każdy musi popisać się wyobraźnią!

„Nie mów Tak, nie mów Nie” to gra dla przyszłego krasomówcy i myśliciela. Warto grać, gdyż najczęściej to według komunikacji rozmówcy oceniamy jego inteligencję! Dobór słowa to wyzwanie, stąd powiedzenie, że to właśnie „milczenie jest złotem”. Jest to produkt, który najlepiej spisze się u dzieci i nastolatków, którzy jeszcze nie mają takiej wprawy w prowadzeniu konwersacji jak dorośli, chociaż na imprezie i rodzicom nie będzie łatwo – gwarantuję, że poczujecie satysfakcję, zadania są ambitne!

Atrakcyjna rozgrywka, ładnie wykonany produkt i pomysłowa zabawa nie tylko dla intelektualisty, która rozwija mowę i uczy cierpliwości oraz opanowania. Polecamy!

Celem gry jest dotarcie do centrum planszy przed innymi, aby tego dokonać musimy odpowiadać na pytania bez użycia słów „tak” oraz „nie”, a także wykazać się zręcznością i szybką reakcją, gdy przeciwnik się pomyli, a nasz pionek stoi na polu „ding”. Kiedy przyłapiemy konkurenta na użyciu zabronionych słów lub gestów i zadzwonimy jako pierwsi – przesuwamy pionek w kierunku mety. Jeśli popełnimy błąd, cofamy pionek. Jeżeli przeciwnik nie da się złapać w sidła dialogu, on przejmuje punkt. Będąc w podróży możemy pominąć planszę, a zdobywać karty jako punkty – gramy do 10 kart.