Gry towarzyskie dla dzieci

Wszystkie produkty w Gry towarzyskie dla dzieci: znaleziono 12 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

129
00
 

1 szt.

149   
00
129
00
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99,99 zł

1 szt.

169   
00
49
99
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 129,00 zł

1 szt.

-61%
32
99
 

1 szt.

169
00
 

1 szt.

229   
00
199
00
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 229,00 zł

1 szt.

-13%
149   
00
125
00
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99 zł

1 szt.

119
00
 

1 szt.

64
99
 

1 szt.

33   
99
25
00
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99 zł

1 szt.

179   
00
150
00
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,99 zł

1 szt.

159   
00
125
00
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99,99 zł

1 szt.

z 1

Gry planszowe dla dorosłych

Gry planszowe dla dorosłych pozwalają świetnie spędzać czas w gronie znajomych lub rodziny. To dobry sposób na ciekawe urozmaicenie spotkania i wprowadzenie do niego odrobiny zdrowej rywalizacji i związanych z nią emocji. Dostępnych jest wiele różnych rodzajów gier, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie

Gry towarzyskie wiecznie żywe

Wydawać by się mogło, że gry towarzyskie powoli odchodzą w niepamięć, a ich miejsce zastępują ekrany smartfonów i komputerów. Tymczasem popularność gier planszowych powróciła i wydaje się, że ta forma spędzania wolnego czasu na dobre zagościła w naszych domach. Telefony komórkowe i laptopy nie zastąpią nam przecież prawdziwych relacji, rozmów i wzajemnej rywalizacji, które mają miejsce podczas rzeczywistej rozgrywki. Dzięki powracającej modzie na planszówki, spotkania w gronie znajomych zyskują zupełnie nowy charakter.

Gry towarzyskie – rodzaje

Gry towarzyskie dla dorosłych mają kilka odsłon. Są to głównie pomysłowe i humorystyczne rozgrywki polegające na grze słów. W bogatej ofercie gier dla dorosłych znajdziemy również gry, których uczestnicy by wygrać muszą wykonywać różne zadania, a nawet zdradzać prywatne sekrety. Nie brakuje także gier logicznych, wciągających strategii czy czysto imprezowych propozycji, które świetnie sprawdzą się podczas wieczorów panieńskich i kawalerskich.

Gry planszowe towarzyskie zmuszające do logicznego myślenia

Doskonałą alternatywą dla wspólnego wpatrywania się w ekran telewizora są gry towarzyskie planszowe, które skupiają się wokół logicznego myślenia. Tego rodzaju gry są niezwykle wciągające, wymagają cierpliwości, wytrwałości oraz taktycznych umiejętności. Dobra rozgrywka między graczami potrafi trwać nawet kilka godzin, przy czym czas pędzi jak szalony, a zawodnicy w ogóle nie odczuwają upływu kolejnych minut. Do klasyków towarzyskich gier logicznych należą znane od lat szachy i warcaby. W bogatej ofercie producentów można jednak znaleźć całą gamę nowości, które jak magnes przyciągają zapalonych graczy.

Gry towarzyskie słowne

Gry, które opierają się na mówieniu i zabawie słowem, cieszą się bardzo dużą popularnością. Dostarczają wiele pozytywnych emocji i humorystycznych sytuacji podczas niejednej domówki. Doskonałym przykładem znanej od lat gry na słowa jest tak zwany „pomidor”. Przez lata powstało jednak całe mnóstwo nowych pozycji, które naprawdę warto wypróbować.

Jak wybrać idealną planszówkę?

Gra planszowa, którą wybierzemy, powinna przypaść do gustu wszystkim uczestnikom imprezy. Jeśli więc wspólnie ze znajomymi mamy podobne zainteresowania, może być to dobry punkt zaczepienia do wyboru odpowiedniej gry towarzyskiej. Podczas zakupu zwróćmy uwagę na to, dla ilu osób przeznaczona jest gra. Jeśli planujemy imprezę dla większej liczby gości warto, by każdy z nich mógł wziąć udział w zabawie. Idealna gra planszowa dla dorosłych na imprezę nie powinna być też zbyt skomplikowana, żeby nie tracić zbyt wiele czasu na tłumaczenie jej zasad wszystkim graczom.

 

 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Dom i ogród
Wyposażenie domu