Little Tikes Piaskownica pień z przykryciem 644658000

Little Tikes Piaskownica pień z przykryciem 644658000
229
00
 
1 szt.
229,00 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Piaskownica dla dzieci w kształcie pnia drzewa to nieodłączny element dobrej zabawy dla dzieci w różnym wieku. Na krawędzi znajdują się trzy siedziska, które zapewniają wygodną zabawę. Odciski łap zwierząt i liści, wytłoczone na dnie, zachęcają maluchy do kopania i odkrywania. Nie posiada ostrych krawędzi co zapewni dziecku bezpieczną i komfortową zabawę. Mieści do 70 kg piasku (zestaw nie zawiera piasku). Wypukłe przykrycie chroni pieniek przed zanieczyszczeniami, ułatwia spływanie wody deszczowej i umożliwia przechowywanie zabawek w środku. Może też służyć do zabawy w domu jako suchy basen na piłeczki lub pełnić funkcję dużego pojemnika na zabawki.
Zalety:                                                                                                                                                                1.  Trzy uformowane siedzenia
2. Wykonana z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego
3. Łatwa do przenoszenia i czyszczenia
4. Zdejmowana pokrywa                                                                                                                                 5. Piaskownica posiada naturalne barwy z filtrami UV.
6. Pomieści ok. 70 kg piasku.
 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu