Zabawki i gry

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Licencja
Rozmiar
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Zabawki dla dzieci i gry

Normalna cena: 179,99 zł

Special Price 139,00 zł

Normalna cena: 119,00 zł

Special Price 99,99 zł

NOWOŚĆ
JEŹDZIK DZIECIĘCY BALANCE CAR RED/BLACK BC881

Normalna cena: 129,00 zł

Special Price 99,99 zł

Zabawki i gry dla dzieci

Jeśli szukasz zabawek dla dzieci, chcesz zrobić niespodziankę swojemu dziecku lub szukasz pomysłu na prezent dla malucha z rodziny, sklep Carrefour.pl to idealne miejsce do zakupów. W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór zabawek i gier dla dzieci. Proponujemy tanie zabawki dla chłopców i dziewczynek, od prostych drewnianych klocków, przez maskotki, puzzle i edukacyjne gry dla dzieci, aż po zabawki interaktywne. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz doskonałe zabawki dla dzieci w każdym wieku, w atrakcyjnych cenach.

Bezpieczne i trwałe zabawki dla dzieci

Przykładamy szczególną uwagę do jakości wykonania zabawek dla dzieci, a także precyzyjnie określamy odpowiedni wiek do zabawy naszymi produktami. Masz dzięki temu pewność, że wspaniałe zabawki dla dziewczynek i chłopców ze sklepu Carrefour.pl są bezpieczne i dzieci mogą bez obaw oddać się w pełni zabawie.

W naszej ofercie znajdziesz szereg fantastycznych gier dla dzieci, które będą wspaniałym sposobem na zabawę na świeżym powietrzu oraz w domu, w przypadku niepogody. Gry dla chłopców i dziewczynek z naszego sklepu, to bardzo ciekawe, angażujące uwagę i wpływające na prawidłowy rozwój ciała i zmysłów dzieci. Klocki i zestawy gier dla dzieci, to wspaniałe, rozwijające wyobraźnię przestrzenną i zdolności manualne zabawki dla maluchów w każdym wieku. Każde dziecko pokocha zabawki ze sklepu Carrefour.pl.

Przytulanki czy puzzle? Z nami znajdziesz najlepszy prezent dla dziecka

W sklepie Carrefour.pl dbamy o różnorodność oferowanych zabawek dla dzieci. Chcemy być pewni, że znajdują się tutaj zabawki dla dzieci i gry w każdym wieku i o różnorodnych zainteresowaniach. Posiadamy gry dla dzieci w korzystnych cenach, rozwijające celność i koncentrację, jak rzutki, kręgle i jojo, gry dla dzieci doskonałe do zabawy na świeżym powietrzu, jak rzut obręczą do celu, grę w podkowę, boule i wiele innych.

W ofercie znajdują się także bierki, gra chińczyk, warcaby, puzzle i inne, które przyniosą dużo frajdy podczas zabawy w domu, w nienajlepszą pogodę. Wśród zabawek dla dziewczynek znajdziesz klasyczne maskotki, lalki, a także wspaniałe domki dla lalek. Dla małych dam, uwielbiających się stroić, polecamy dziecięce zestawy do makijażu, zestawy „zrób to sam” do tworzenia biżuterii, zawieszek, koralików i stempelków. Starsze dzieci na pewno zainteresują się zestawami małych odkrywców do badania ludzkiego ciała, grami edukacyjnymi dotyczącymi budowy wszechświata, prehistorii i lotów w kosmos. W naszym sklepie znajduje się bowiem wiele zestawów wspaniałych edukacyjnych zabawek dla dzieci, pozwalających im zdobywać wiedzę i rozbudowywać ciekawość świata.

Ciekawe gry dla dzieci młodszych i starszych

Zabawne i ciekawe gry planszowe potrafią pochłonąć dzieci na długie godziny. Wpływają one na rozwój inteligencji dziecka, a także są fantastycznym sposobem na wspólne spędzanie czasu. W sklepie Carrefour.pl znajdziesz gry dla najmłodszych, starszaków, a także dla nastolatków. Z naszych gier dla dzieci ogromną przyjemność czerpać również mogą dorośli. Już teraz sprawdź naszą ofertę i podaruj wymarzone zabawki dla dzieci swoim pociechom.