Zwierzęta elektroniczne

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Zwierzęta elektroniczne

Śpioszek Smiluś (GXP-602292)

Śpioszek Smiluś (GXP-602292) Śpioszek Smiluś (GXP-602292)

Normalna cena: 59,00 zł

Special Price 45,00 zł

DigiStage Zestaw Scena DUMEL

DigiStage Zestaw Scena DUMEL DigiStage Zestaw Scena DUMEL

Normalna cena: 123,00 zł

Special Price 116,85 zł

Zabawki interaktywne dla dzieci

Pośród wielu zabawek dostępnych w ofercie Carrefour, dużym zainteresowaniem cieszą się maskotki interaktywne. Dzieci kochają je ze względu na uroczy wygląd oraz posiadane przez nie dodatkowe funkcje. Marzenie o pupilu dotyczy wielu maluchów, które lubią roztaczać opiekę nad zwierzątkami. Taka zabawa uczy odpowiedzialności troskliwości, a także sprawia niemałą przyjemność.

Pluszaki interaktywne dla niemowląt – bawią i stymulują rozwój

Nawet najmłodsze dzieci mogą bawić się interaktywnymi pluszakami. Te przeznaczone dla niemowląt, często wykonane są z kolorowych materiałów o odmiennej fakturze, co dostarcza maluchowi sensorycznych bodźców. Dziecko może raczkować za chodzącą maskotką lub przysłuchiwać się wydawanym przez nią dźwiękom. Maskotki interaktywne wspierają dziecko w rozwoju i w doskonaleniu nabywanych umiejętności. Estetycznie wykonane, wzbudzają sympatię maluchów i wywołują uśmiech na ich twarzyczkach. W ofercie sieci Carrefour znajdziesz wyłącznie bezpieczne pluszaki interaktywne dla niemowląt, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa, trwałe i wykonane z niezwykłą starannością. Kupując jednego z nich, możesz mieć pewność, że wybierasz dla swojego dziecka najwyższą jakość.

Zabawki interaktywne – pieski, które pokocha Twoje dziecko

Powszechnie wiadomo, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Widok niezdarnego szczeniaczka o miękkim futerku wzbudza ogromne emocje, zwłaszcza u dzieci. Zapewnij swojemu maluchowi wyjątkową rozrywkę i wybierz jedną z rozbrajających maskotek z naszego sklepu. W sieci Carrefour oferujemy interaktywne pieski różnych ras, które reagują na polecenia, podają łapę i machają ogonem. Dzięki takiej zabawce dziecko ma szansę przekonać się, jak wygląda opieka nad czworonogiem. Interaktywne zwierzątka dla dzieci pozwalają wcielić się w rolę opiekuna, rozwijają wyobraźnię i uczą nawiązywania przyjaźni. Twoje dziecko z pewnością nie będzie chciało się rozstać ze swoim małym podopiecznym, nawet na chwilę. W naszej ofercie znajdziesz także innego typu zabawki interaktywne. Kotki o wesołych oczkach są równie atrakcyjne, jak ich psie odpowiedniki i wzbudzają wśród dzieci nie mniejsze zainteresowanie. Potrafią mruczeć, miauczeć i prychać, ku uciesze Twojej pociechy. Sklep Carrefour posiada w swoim bogatym asortymencie także tygrysy, delfinki, ptaszki i nie tylko.

Maskotki z bajek – wybierz spośród dziecięcych ulubieńców

Twoje dziecko ma ulubioną postać z bajki? Bez wątpienia ucieszy się z pluszaka, który ją przypomina. Wykonane z miękkich, przyjemnych w dotyku materiałów zabawki, dostępne w Carrefour, odtwarzają przyjemne dla ucha melodie, powtarzają słowa malucha lub mówią zabawnym głosem. Interaktywne zwierzątka dla dzieci to gwarancja doskonałej zabawy. Wiele z nich reaguje na dotyk, inne ruszają oczami, jeszcze inne wyposażone są w różnego rodzaju akcesoria, ułatwiające opiekę nad nimi. Zarówno maskotki z bajek, jak i inne zabawki z tej kategorii nie pozwolą dziecku na nudę. Ich szerokie możliwości sprawiają, że fantastycznej rozrywce nie ma końca. Zapoznaj się z ofertą Carrefour i spraw wyjątkowy prezent swojemu dziecku.