Krótkofalówki

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Krótkofalówki

Krótkofalówki i walkie talkie dla dzieci

Dzieci kochają ruch i z entuzjazmem oddają się wszelkim aktywnościom na świeżym powietrzu. Sposobem na uatrakcyjnienie im zabawy są zestawy krótkofalówek, które umożliwiają porozumiewanie się na odległość nawet 200 m. Z nimi można przeprowadzić skomplikowaną misję lub tajemnicze śledztwo. Możliwości jest wiele, a jedynym ograniczeniem jest dziecięca wyobraźnia.

Krótkofalówki dla dzieci – wytrzymałe i proste w obsłudze

W bogatej ofercie Carrefour dostępne są atrakcyjne i nowoczesne modele dziecięcych walkie talkie. Dzięki prostym mechanizmom obsługi, mogą z nich korzystać nawet kilkuletnie pociechy. Krótkofalówki dla dzieci posiadają design, który zachwyci małych miłośników przygód. Polecamy zestawy ze znanymi postaciami z bajek lub w żywych kolorach oraz o wyjątkowym kształcie. Walkie talkie dla dzieci wyglądem przypominają profesjonalne krótkofalówki, co z pewnością wywoła entuzjazm wśród maluchów. Z takim sprzętem odgrywanie roli tajnego agenta lub policjanta dostarczy mnóstwa niesamowitych wrażeń. Szczególnie polecamy walkie talkie zmieniające głos, które rozśmieszą dzieci i zapewnią im fantastyczną rozrywkę lub modele z możliwością nadawania alfabetem Morse’a. Wszystkie produkty z naszej oferty są bezpieczne oraz przystosowane do użytkowania przez dzieci.

Krótkofalówki do ucha - sposób na doskonałą zabawę

Poprzez zakup dziecięcych krótkofalówek uatrakcyjnisz swoim pociechom zabawę na świeżym powietrzu, ale to nie wszystko. Posługiwanie się nimi ma także pewien aspekt edukacyjny. Krótkofalówki do ucha wymagają współpracy pomiędzy dziećmi, dlatego dzięki korzystaniu z nich uczą się one lepszej komunikacji oraz działania w grupie. Rozwój umiejętności społecznych ma bardzo duże znaczenie, zwłaszcza w wieku przedszkolnym, gdy przychodzi czas na nawiązywanie pierwszych relacji z rówieśnikami. Krótkofalówki dziecięce sprawią, że dziecko będzie szybciej integrowało się z innymi i zdobywało przyjaciół. Sklep Carrefour oferuje głównie modele zasilane bateriami, co umożliwia nawet wielogodzinną zabawę, bez konieczności ładowania urządzenia. Niektóre zestawy zostały wyposażone także w baterie.

Walkie talkie zmieniające głos – zabawne efekty dźwiękowe dodatkową atrakcją

Kim jest osoba z którą rozmawia maluch? Jeszcze przed chwilą był to jego przyjaciel, a teraz brzmi, jak przybysz z innej planety. Krótkofalówki dziecięce z funkcją zmiany głosu cieszą się dużą popularnością wśród dzieci. Efektem zabawy nimi są salwy śmiechu, którym nie ma końca. Dzięki tej funkcji łatwiej także wcielić się w odgrywaną rolę, co jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność zabawy. Zwykle opcji zmiany głosu jest kilka, więc możliwych do rozegrania scenariuszy również może być wiele. Walkie talkie dla dzieci posiadają zróżnicowany zasięg, od 80 do niemal 200 metrów, w zależności od wybranego modelu oraz od otoczenia. Można się nimi bawić nie tylko na świeżym powietrzu, ale także w domu. Zestawy krótkofalówek od Carrefour z pewnością nie rozczarują Twojej pociechy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.