Mikroskopy

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Mikroskopy

Zabawkowe mikroskopy dla dzieci

Twoja pociecha lubi przyglądać się wszystkiemu z bliska? Mikroskopy dla dzieci z pewnością jej w tym pomogą. Dzięki wysokiej jakości produktom, dostępnym w sieci Carrefour, maluch będzie mógł obejrzeć daną rzecz w dużym powiększeniu, co sprawi, że żaden szczegół nie umknie jego uwadze. Pozwól dziecku odegrać rolę badacza, zgłębiającego tajemnice nauki. Niech poczuje się niczym w profesjonalnym laboratorium.

Mikroskopy dla ucznia – duża dokładność i wysoka jakość wykonania

Stwórz swojemu dziecku możliwość przekonania się, jak wyglądają rzeczy w dużym przybliżeniu. Wynik niejednego odkrycia z pewnością wzbudzi w nim ogromne zaskoczenie. W ofercie sklepu Carrefour dostępne są wysokiej jakości mikroskopy dziecięce, stanowiące idealny prezent dla tych pociech, których pasją jest świat nauki. Dzięki wyjątkowym i bezpiecznym urządzeniom będą one miały okazję rozwikłać wiele zagadek, związanych z naszym otoczeniem. Naszym małym Klientom oferujemy także atrakcyjne zestawy mikroskopowe, w których poza mikroskopem znajdują się niezbędne do przeprowadzania badań i przygotowywania preparatów akcesoria, takie jak pipety, wylęgarnia, fiolki i szkiełka preparatowe. Dzięki nim połączonej z nauką zabawie nie będzie końca.

Mikroskopy – zabawki inne, niż wszystkie

Mimo, że dzięki powiększającemu urządzeniu badawczemu można się bawić znakomicie, dziecko także ma możliwość wiele się nauczyć. Czas spędzony przy mikroskopie to okazja do rozbudzenia w sobie pasji oraz zaspokojenia ciekawości. Mikroskopy dziecięce, w ofercie Carrefour, pozwalają poznać strukturę rzeczy występujących w przyrodzie, takich jak liście i płatki kwiatów oraz wielu innych, znajdujących się w naszym otoczeniu. Nasz sklep poleca zwłaszcza atrakcyjne zestawy. Mikroskop i teleskop dla dzieci możesz teraz kupić w jednym opakowaniu. Dzięki temu Twój maluch będzie miał szansę obserwować przyrodę nie tylko przy użyciu mikroskopu, ale także za pomocą 6-krotnie przybliżającej lunety. Posługiwanie się nią podczas spaceru z pewnością dostarczy dziecku wielu wrażeń. Nie zwlekaj i przyjrzyj się ofercie sklepów Carrefour dokładniej.