Matematyka

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Matematyka

Zabawki matematyczne dla dzieci

Nauka liczenia to jedno z wyzwań, podejmowanych już przez kilkulatki. Aby ułatwić im zadanie i uczynić je atrakcyjnym, polecamy wyjątkowe zabawki matematyczne dla dzieci, dostępne w ofercie sieci Carrefour. Żywe kolory i estetyczna forma przyciągną wzrok Twojej pociechy, która poprzez fantastyczną zabawę, pozna cyfry i z łatwością opanuje nową umiejętność.

Zestawy do nauki matematyki dla małych dzieci – łączą przyjemne z pożytecznym

W ofercie Carrefour dostępne są różnorodne pomoce naukowe, które w prosty sposób wprowadzą dziecko w świat liczb. Drewniane klocki z cyframi, kolorowe liczydła matematyczne, cyferkowe układanki czy karty edukacyjne to tylko niektóre nasze propozycje. Wszystkie oferowane produkty stanowią bezpieczne wyroby najlepszej jakości i zostały wykonane z dużą starannością. Ich atrakcyjny design z pewnością przypadnie do gustu małym matematykom. Nieco starszym pociechom może okazać się przydatna kreatywna tabliczka mnożenia dla dzieci, dzięki której mnożenie stanie się dla malucha bardziej zrozumiałe, a nauka dużo ciekawsza. Zabawki do nauki matematyki pozwalają na rozwijanie zdolności logicznego myślenia i poprawiają koncentrację. Korzystając z nich, dziecko nabierze pewności, że matematyka to ciekawa oraz przystępna dziedzina i z zapałem będzie ją zgłębiać.

Matematyczne zabawy i łamigłówki – by świat liczb nie miał przed dzieckiem tajemnic

Dzięki różnorodnym zabawkom, które znajdziesz w ofercie Carrefour, dziecko bez problemu zrozumie, czym jest odejmowanie, dodawanie lub mnożenie. Ćwiczenie matematycznych umiejętności będzie stanowić dla niego doskonałą rozrywkę, co ułatwi mu naukę tego przedmiotu w szkole. Plusów z posługiwania się zabawkami matematycznymi jest więcej. Liczydła dla dzieci poprawią także zdolności motoryczne palców i rozwiną wyobraźnię. Nic tak nie ćwiczy umiejętności skupienia się, jak zabawki matematyczne. Logiczne myślenie, lepsza pamięć oraz rozwój innych kompetencji umysłowych to efekty matematycznych zabaw. Sprawdź, co może zaoferować sklep Carrefour Twojemu dziecku. Zainwestuj w jego rozwój.