Języki obce

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Języki obce

Zabawki do nauki języków obcych

Języków obcych mogą uczyć się już dwuletnie smyki, jednak tylko poprzez wspólną z rodzicami zabawę. Fiszki obrazkowe dla dzieci pozwalają na przyswojenie pierwszych słówek, oznaczających m.in. kształty, kolory i części ciała w naturalny, nie wymagający wysiłku sposób. Dzięki temu nauka języków w szkole przyjdzie dziecku z łatwością.

Zabawki do nauki języka angielskiego dla dzieci – wspieraj rozwój językowy Twojej pociechy

W ofercie Carrefour dostępne są wykonane z trwałych materiałów, starannie opracowane i ciekawe zestawy, dzięki którym dziecko pozna brzmienie angielskich słów. Piękne, kolorowe ilustracje dodatkowo uatrakcyjniają zabawę, a rebusy i łamigłówki dla starszych dzieci skutecznie utrwalą poznane słownictwo. Karty do nauki języka angielskiego dla dzieci przeznaczone są głównie dla najmłodszych. Poza sztywnymi kartami, zawierającymi różne rysunki, w zestawie znajdziesz poradnik dla rodzica, z inspiracjami i propozycjami zabaw, w których można je wykorzystać. Dzięki licznym możliwościom, kolorowe karty przez długi czas nie znudzą się Twojemu maluchowi. Fiszki dla dzieci, ze względu na swoją atrakcyjną formę, są coraz częściej wykorzystywane jako jedna z pierwszych metod nauki języka obcego. Zabawa z słówkami sprawi, że dziecko polubi brzmienie nowego języka i chętnie będzie się go uczyć w przyszłości.

Fiszki do nauki języków obcych – by nauka stała się przyjemnością

Poza wieloma materiałami, przeznaczonymi do nauki języka angielskiego, sklep Carrefour oferuje także kreatywne fiszki z niemieckiego dla dzieci. Nierzadko pakiety wyposażone są w dodatek w postaci płyty CD z nagraniami słówek, dzięki której maluch pozna poprawną wymowę oraz niemiecki akcent. Kolorowanki, zagadki i różnego typu ćwiczenia urozmaicą naukę i pomogą utrwalić słówka. Karty do nauki języka niemieckiego dla dzieci to źródło doskonałej zabawy. Można je wykorzystać także jako materiały, wspierające rozwój umysłowy u dziecka, dzięki którym poprawi swoją spostrzegawczość oraz kreatywność. Polecamy różnorodne zabawki do nauki niemieckiego, przystosowane do wieku pociechy. Chcesz ułatwić maluchowi językowy start? Wybierz fiszki z angielskiego dla dzieci, które znajdziesz w ofercie sieci Carrefour.