Geologia i nauki o Ziemi

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Geologia i nauki o Ziemi

Zabawki poszerzające wiedzę z zakresu geologii

Poszukiwanie ukrytych gdzieś głęboko w ziemi skarbów to niezwykle emocjonujące zajęcie. Pozwól swojemu dziecku przeobrazić się w dociekliwego archeologa. Wykopaliska dla dzieci to kreatywne zestawy, składające się z niezbędnych podczas archeologicznych prac narzędzi oraz ukrytego w bryle gipsu znaleziska. Każdy maluch z pewnością chętnie podejmie się wyzwania i wydobędzie tajemniczy przedmiot na światło dzienne.

Zestawy archeologiczne dla dzieci – ćwiczą wyobraźnię, uczą cierpliwości

Dzięki pełnej wrażeń zabawie, dziecko znacznie poszerzy swoją wiedzę na temat dinozaurów, skamielin oraz metod ich wydobywania, ponieważ każdy zestaw wyposażony jest w garść ciekawych informacji, związanych z jego zawartością. Wydobywanie ukrytych w gipsie elementów wymaga precyzji i cierpliwości. Dziecko będzie mogło więc poćwiczyć swoje umiejętności manualne, a także nauczyć się wytrwałości. Zestaw małego archeologa dostępny w sklepie Carrefour pozwala puścić wodze fantazji i przenieść się w świat nieprawdopodobnych odkryć. Jest to doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie zabawki archeologiczne najlepszej jakości, bezpieczne dla dzieci i pomysłowo wykonane. Twoje dziecko z pewnością będzie potrafiło docenić taki prezent.

Narzędzia archeologiczne dla dzieci – niezbędny ekwipunek małego archeologa

Posługiwanie się narzędziami, przypominającymi profesjonalne przyrządy archeologiczne bez wątpienia stanowi nie lada atrakcję dla dziecka. Dużym zainteresowaniem cieszą się również wykopaliska dinozaurów dla dzieci. Te prehistoryczne gady od lat fascynują najmłodszych. Po odnalezieniu w bryle gipsu ich kości, trzeba je oczyścić i złożyć z nich szkielet. Może on później służyć jako oryginalna dekoracja dziecięcego pokoju. W ofercie Carrefour dostępne są także kopalnie minerałów dla dzieci, w których zapierające dech w piersiach kryształy czekają na wydobycie. Ich odnalezienie sprawi niesłychaną radość Twojej pociesze. Zapoznaj się z tym, co ma do zaoferowania nasz sklep i wybierz dla Twojego dziecka zabawę, która uczy.