Fizyka

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Fizyka

Zabawki naukowe - Kalejdoskop

Zabawki naukowe - Kalejdoskop Zabawki naukowe - Kalejdoskop

Normalna cena: 24,59 zł

Special Price 23,36 zł

Zabawki poszerzające wiedzę z zakresu fizyki

Twoje dziecko interesuje się fizyką? Zestaw małego fizyka dostępny w sklepach Carrefour bez wątpienia je ucieszy. Dzięki zawartym w zestawie przedmiotom, maluch będzie miał możliwość przeprowadzenia ciekawych eksperymentów, których efekt może okazać się zaskakujący. Sztuczki związane z elektrostatyką, budowa detektora metalu czy wprawianie rzeczy w stan lewitacji to tylko niektóre z wielu doświadczeń, które dziecko ma możliwość wcielić w życie.

Zabawki naukowe – fizyka bez tajemnic

W ofercie Carrefour znajdziesz różnego typu zabawki do nauki fizyki, które zamienią proces zdobywania wiedzy w niesamowitą zabawę. Wszystkie zestawy opatrzone są szczegółową instrukcją, opisującą eksperymenty krok po kroku. Dzięki temu jakakolwiek pomyłka nie wchodzi w grę i dziecko może cieszyć się spektakularnym wynikiem. Zestawy małego naukowca stanowią produkt wysokiej jakości. W pełni bezpieczne, umożliwiają przeprowadzenie ciekawych doświadczeń w warunkach domowych. Dzięki nim dziecko utrwali sobie wiedzę z zakresu fizyki, ponieważ fenomenalnych efektów samodzielnie przeprowadzonego eksperymentu nie sposób zapomnieć. Zestawy małego naukowca zawierają wszystko, co będzie potrzebne do wykonania sztuczki. Wystarczy zakupić zestaw w sklepie Carrefour i oddać się wyjątkowej rozrywce.

Zestawy doświadczalne z fizyki – by zamienić naukę w pasjonujące przeżycie

Efekt, jaki możemy uzyskać dzięki różnorodnym oddziaływaniom fizycznym, nierzadko okazuje się wręcz niewiarygodny. Dzięki prostym doświadczeniom, przeprowadzonym przy użyciu dostępnych w ofercie Carrefour zestawów, dziecko będzie mogło przekonać się, że fizyka jest fascynująca. Ciekawe zabawki do nauki fizyki zamienią malucha w profesjonalnego badacza i być może rozbudzą w nim nową pasję. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla Twojej pociechy, wybierz kreatywne zabawki edukacyjne od Carrefour. Fizyka przestanie stanowić dla dziecka jakąkolwiek trudność, a może nawet stanie się źródłem jego zainteresowania. Nasz sklep oferuje wyłącznie najlepsze produkty w atrakcyjnych w stosunku do jakości cenach. Zapoznaj się z bogatą ofertą już dziś.