Czytanie, pisanie i literowanie

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Licencja
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Czytanie, pisanie i literowanie

Zabawki dla dzieci rozwijające umiejętność czytania, pisania i literowania

Małe dziecko większość swojego czasu spędza na zabawie i poprzez nią uczy się nowych umiejętności, a także zdobywa nową wiedzę. Barwne i zróżnicowane pomoce dydaktyczne dla najmłodszych ułatwią maluchowi naukę literek i cyfr oraz dostarczą mnóstwo rozrywki. W ofercie Carrefour znajdziesz wiele kolorowych zabawek, które wzbudzą entuzjazm Twojego dziecka i wesprą jego rozwój.

Alfabet dla dzieci – jak nauczyć malucha literek?

Wesołe zwierzątka, kolorowe karty, kostki edukacyjne a może drewniane klocki? Wraz z naszymi zabawkami, dziecko z radością zabierze się za naukę literek. Sklep Carrefour oferuje cieszące się powodzeniem u maluchów, różnego typu pomoce naukowe dla dzieci, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych nawet dla najmniejszych pociech. Z nimi sprostają każdemu wyzwaniu i z zapałem zabiorą się do poznawania nowych rzeczy. Nauka literek dla dzieci obfituje w przyciągające wzrok, atrakcyjne ilustracje, ciekawe kształty oraz przyjemne dźwięki. Możliwości jest wiele. Możemy wraz z dziećmi nawlekać literki na sznurek, układać literkowe puzzle lub budować wieże z oznaczonych literami klocków. Poznaj nasze zabawki edukacyjne. Alfabet z nimi to będzie dla Twojego malucha pestka.

Stoliki interaktywne dla dzieci – bawią i rozwijają

Dużą atrakcję dla małych dzieci stanowią zawierające ogromną ilość elementów edukacyjnych stoliki interaktywne. Kupując ten produkt zyskujesz gwarancję, że Twoje dziecko będzie spędzać przy nim długie godziny bawiąc się i jednocześnie rozwijając. Stoliki interaktywne dla niemowląt i małych dzieci pd Carrefour są czymś w rodzaju centrum zabawy. Dzięki wielu dostępnym funkcjom, pociechy mogą uczyć się kolorów i kształtów, ćwiczyć precyzję ruchów i zdolności poznawcze. W naszej bogatej ofercie znajdziesz także zestawy do nauki czytania dla dzieci, niezwykle kreatywne i atrakcyjne pod względem estetycznym, przeznaczone dla nieco starszych pociech. Małym wielbicielom zagadek polecamy łamigłówki wyrazowe dla dzieci. Rozwiną logikę, wyobraźnię i spostrzegawczość, a przy tym dostarczą wielu emocji.