Chemia

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Chemia

4M ZIEMIA I KSIĘŻYC (3241)

4M ZIEMIA I KSIĘŻYC (3241) 4M ZIEMIA I KSIĘŻYC (3241)

Normalna cena: 43,99 zł

Special Price 39,99 zł

Zabawki poszerzające wiedzę z zakresu chemii

Pozwól swojemu dziecku wcielić się w rolę chemika i przeprowadzić liczne fascynujące eksperymenty w warunkach domowych. Ich efekt z pewnością wywoła u malucha wiele emocji. Laboratoria dla dzieci to bezpieczny sposób na przekazanie wiedzy z zakresu chemii, w atrakcyjnej formie. To, czego dziecko nauczy się podczas eksperymentów zostanie w jego pamięci na długo.

Doświadczenia chemiczne dla dzieci – poszerzają wiedzę i rozwijają kreatywność

Co się stanie, gdy wymiesza się ze sobą dwa składniki? Jakie właściwości będą miały sporządzone substancje? Dzięki dostępnym w ofercie Carrefour kreatywnym zestawom, dziecko będzie mogło zaspokoić swoją ciekawość. Zestawy chemiczne dla dzieci składają się z niezbędnego do wykonania doświadczenia sprzętu oraz potrzebnych substancji chemicznych. Zawierają także szczegółową instrukcję, w której opisany został przebieg eksperymentów i wymagane środki ostrożności. Wysokiej jakości eksperymenty naukowe dla dzieci pozwalają im poczuć się jak prawdziwi chemicy. Możliwość posługiwania się charakterystycznymi dla chemików narzędziami, jak probówki czy pipety dostarczą maluchom wielu wrażeń. Doświadczenia chemiczne dla dzieci można wykorzystać nie tylko w domu, ale także podczas szkolnych prezentacji.

Ciekawe eksperymenty dla dzieci – wspaniały pomysł na prezent

Dzięki estetycznym opakowaniom, zestawy chemiczne dla dzieci doskonale sprawdzą się jako prezent. Będą dla Twojej pociechy nie tylko źródłem niesamowitej rozrywki, ale także okazją do rozwinięcia swoich umiejętności i poszerzenia wiedzy z zakresu chemii. Wszystkie oferowane przez nasz sklep produkty są całkowicie bezpieczne i wykonane w najwyższej jakości. Pochodzą od cenionych w branży i znanych ze spełniania wysokich standardów producentów, takich jak Clementoni czy ADDO. Laboratoria dla uczniów pokazują dzieciom, jak wiele czekających na odkrycie zagadek kryje się wokół nas, uczą ciekawości świata i rozwijają inteligencję. Pozwalają także na poprawę umiejętności manualnych, które podczas eksperymentów mają niemałe znaczenie.