Astronomia

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Astronomia

Zabawki poszerzające wiedzę o ziemi i kosmosie

Jaki prezent można zrobić dziecku, zainteresowanemu astronomią? Jak pomóc mu rozwijać swoją pasję? W naszej ofercie dostępne są doskonałej jakości teleskopy dziecięce, które umożliwią maluchowi obserwację nieba oraz odnajdywanie i nazywanie gwiazd. Dzięki naszym gadżetom będzie mógł też samodzielnie stworzyć model Układu Słonecznego, Ziemi lub Księżyca.

Zabawki astronomiczne – by wesprzeć pasję swojego dziecka

Różnorodne zabawki edukacyjne od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Z roku na rok jednak stają się coraz bardziej atrakcyjne pod względem estetycznym i praktycznym oraz kreatywne, dzięki czemu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających małych Klientów. Sklep Carrefour wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci, dostarczając im atrakcyjnych gadżetów, umożliwiających rozwijanie swoich pasji. Tym, którzy pokochali astronomię, z pewnością przypadną do gustu poręczne teleskopy dla dzieci. Posługując się nimi Twoja pociecha będzie obserwować to, co dzieje się w gwiazdach i poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie. Łatwa obsługa oraz duża odporność na uszkodzenia to dodatkowe atuty tych produktów, które czynią je odpowiednimi nawet dla młodszych dzieci.

Zabawki kosmiczne – kreatywne zestawy, które dostarczą dziecku wielu emocji

Kto nie chciałby skonstruować planety? Dzięki dostępnym w ofercie Carrefour wysokiej jakości zestawom, taką szansę ma Twoje dziecko. Poza materiałami do wykonania modeli, w zestawie znajdziemy także różne ciekawostki, które mogą wzbudzić zainteresowanie malucha astronomią i zachęcić do dalszego pogłębiania wiedzy. Zabawki astronomiczne mogą stanowić atrakcyjny element wyposażenia pokoju dziecka. Po zbudowaniu modelu, można ozdobić nim dziecięcą przestrzeń, co na pewno spotka się z aprobatą młodego astronoma. Ponadto niektóre zabawki kosmiczne są mobilne, co stanowi gwarancję niesamowitego efektu po ich złożeniu. Inne posiadają dodatki, w postaci uwielbianych przez dzieci quizów, za pomocą których mogą one sprawdzić swoją wiedzę z zakresu astronomii.