Zabawki dla niemowląt i małych dzieci

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Producent
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Zabawki dla niemowląt i małych dzieci

Zabawki dla niemowląt i małych dzieci

Im starsze niemowlę, z tym większym zainteresowaniem obserwuje otoczenie. Poznaje nowe przedmioty, dotyka ich i z każdym dniem poszerza swoją wiedzę o świecie oraz rozwija swoje umiejętności manualne. Zabawki dla niemowląt znacznie ten proces ułatwiają. Dzieci kochają je za żywe kolory, atrakcyjną formę i dużą różnorodność. W ofercie Carrefour znajdziesz wiele wyjątkowych zabawek dla swojej pociechy.

Zabawki niemowlęce – wykonane z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości

Zabawki przeznaczone dla niemowlęcia powinny być przede wszystkim bezpieczne, pozbawione małych elementów, które maluch mógłby połknąć. Wszystkie dostępne w naszym sklepie zabawki dla małych dzieci zostały wykonane z materiałów odpowiednich dla małych rączek i nie zawierają toksycznych substancji, mogących wywołać podrażnienia na delikatnej skórze. Miękkie, naturalne tkaniny, drewno i wysokiej jakości plastik to najczęściej wybierane tworzywa do produkcji pierwszych w życiu dziecka zabawek. Polecamy układanki dla niemowląt, sortery, przebijanki, miękkie książeczki, jeździki i pchacze oraz wiele innych, nie mniej atrakcyjnych gadżetów. Wszystkie pochodzą od znanych producentów i posiadają potwierdzające jakość wykonania certyfikaty bezpieczeństwa.

Gry edukacyjne dla niemowląt – rozwijają zmysły i poprawiają koordynację

Czas spędzony z kolorowymi i przyjemnymi w dotyku zabawkami z oferty Carrefour oznacza dla malucha nie tylko wspaniałą zabawę. Gry dla niemowląt umożliwią dziecku poprawę swoich zdolności motorycznych, zwłaszcza koordynacji oko-ręka. Im starsze dziecko, tym większą ilości bodźców można mu dostarczać. Pod koniec okresu niemowlęcego doskonale sprawdzają się zabawki interaktywne, naśladujące odgłosy zwierząt lub odtwarzające proste utwory muzyczne. Zabawki muzyczne dla rocznego dziecka z pewnością wywołają jego entuzjazm i ułatwią naukę mowy. Polecamy także stymulujące wzrok, przestrzenne książeczki o grubych stronach, dzięki którym dzieci mogą poznawać zwierzątka i wydawane przez nie dźwięki oraz pierwsze, wykonane w większości z drewna, instrumenty muzyczne.

Grzechotki dla niemowląt – pierwsze zabawki Twojego malucha

Najmniejsze pociechy, dla których gry edukacyjne będą stanowić zbyt duże wyzwanie, bez wątpienia polubią lekkie i bezpieczne grzechotki w kontrastowych kolorach. Wygodne uchwyty, dopasowane do rozmiarów dłoni niemowlaka, ułatwią małym rączkom trzymanie zabawki. Grzechotki dla niemowląt nierzadko wyposażone są także w dodatkowe uatrakcyjnienia, takie jak lusterka, w których maluch może zobaczyć swoje odbicie, dostarczające bodźców dotykowych i wzrokowych, kolorowe metki oraz szeleszczące elementy, które wzbudzają zaciekawienie malców. Sklep Carrefour posiada także estetycznie wykonane grzechotki, zapinane na rączkę, które wydają odgłosy przy każdym jej ruchu, zapewniając dziecku moc wrażeń słuchowych. Zabawki dla niemowląt często wyposażone są też w gryzak, przydatny zwłaszcza podczas bolesnego ząbkowania. Stymulujące rozwój gadżety z naszej oferty z pewnością sprawią Twojemu dziecku nie lada przyjemność. Zapoznaj się z naszymi produktami i wybierz te, które będą odpowiednie dla wieku Twojej pociechy.