Łamigłówki

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Łamigłówki

KooKoo Puzzles - Latanie G3

KooKoo Puzzles - Latanie G3 KooKoo Puzzles - Latanie G3

Normalna cena: 24,00 zł

Special Price 22,80 zł

Gra - Tres

Gra - Tres Gra - Tres

Normalna cena: 59,00 zł

Special Price 56,05 zł

Tangram PIATNIK

Tangram PIATNIK Tangram PIATNIK

Normalna cena: 32,99 zł

Special Price 31,34 zł

Kostka magic

Kostka magic Kostka magic

Normalna cena: 10,50 zł

Special Price 9,98 zł

Układanka logiczna

Układanka logiczna Układanka logiczna

Normalna cena: 13,58 zł

Special Price 12,90 zł

Łamigłówki i zagadki manualne dla dzieci

Sposobów na spędzanie czasu z dzieckiem jest mnóstwo, jednak łamigłówki logiczne dla dzieci są szczególnie polecane przed pedagogów. Nie tylko dostarczą maluchom rozrywki, ale także rozwiną ich zdolności poznawcze, takie jak pamięć i spostrzegawczość. Wykonane w wysokiej jakości drewniane układanki i kreatywne gry edukacyjne z pewnością staną się dla Twojej pociechy wyjątkowym źródłem radości.

Gry i łamigłówki dla dzieci – zabawa, która uczy

Dzieci uwielbiają wyzwania, a zagadki logiczne stanowią jedno z nich. W ofercie Carrefour znajdziesz pomysłowe i oryginalne łamigłówki dziecięce różnego typu, zarówno dla młodszych, jak i dla nieco starszych pociech. Wykonane z dbałością o każdy detal, atrakcyjne pod względem kolorów i kształtów, przyciągające wzrok zabawki logiczne dla dzieci bez wątpienia uprzyjemnią im czas, jednak plusów, wynikających z tego rodzaju rozrywki jest dużo więcej. Przede wszystkim pozwala ona rozwinąć się wyobraźni i uczy myślenia strategicznego. Wiąże się z pewnym wysiłkiem umysłowym, a rozwiązanie trudnej zagadki dostarcza nie lada satysfakcji i podnosi pewność siebie. Dostępne u nas łamigłówki matematyczne dla dzieci to propozycja dla małych wielbicieli przedmiotów ścisłych. Natomiast najmłodsze smyki mogą dzięki nim skutecznie przyswoić sobie cyfry i podszkolić umiejętność liczenia.

Tangramy dla dzieci – wyzwanie dla małego umysłu

Układanie figur z trwałych, drewnianych klocków to popularne zajęcie nie tylko wśród dzieci. Wbrew pozorom nie jest ono wcale tak łatwe, jak mogłoby się wydawać i nierzadko dorośli muszą chwilę pomyśleć, zanim znajdą rozwiązanie. Sklep Carrefour wśród bogatego asortymentu, posiada także inne łamigłówki geometryczne oraz karciane, a także znane wszystkim kostki Rubika. Dostępne u nas produkty spełniają wszelkie wymagania, dotyczące bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów, takich jak drewno, są wytrzymałe i będą służyć Twojemu dziecku przez długi czas. Uczące koncentracji łamigłówki logiczne dla dzieci doskonale sprawdzą się w podróży, umilając czas całej rodzinie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.