Drewniane układanki

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Drewniane układanki

Puzzle z uchwytami - Budowa

Puzzle z uchwytami - Budowa Puzzle z uchwytami - Budowa

Normalna cena: 32,00 zł

Special Price 30,40 zł

Drewniane układanki dla dzieci

Wybierając zabawki dla dzieci często kierujemy się modą, reklamami telewizyjnymi czy ich wyeksponowaniem w sklepie.  Wśród popularnych produktów znajdują się zabawki logiczne, o aspekcie edukacyjnym. Możemy świetnie je wykorzystać w rozwoju dzieci.  W ofercie sklepu Carrefour dostępne są zróżnicowane produkty, które można dopasować do indywidualnych wymagań i gustu najmłodszych.

Dobrym pomysłem będą układanki logiczne dla dzieci. Takie rozwiązanie, także jako prezent, zadowoli każde dziecko, jak i jego rodziców. Obecnie bardzo popularne są edukacyjne układanki drewniane. Sprawdzą się one w przypadku najmłodszych, gdyż układanki z drewna mają często dużo elementów logicznych, skierowanych właśnie w stronę maluchów. Najczęściej polegają one na dopasowaniu elementów do określonych kształtów na drewnianej tabliczce. Ponadto ich niewątpliwą zaletą jest to, że składają się z dużych elementów, więc unikniemy ich połknięcia przez dziecko.

Dla dziewczynek pożądanym prezentem są wszelkiego rodzaju ubieranki. To najczęściej zabawki magnetyczne pozwalające w prosty sposób zmieniać poszczególne elementy garderoby na rysunku lalki. Dzięki temu dziewczynki w prosty sposób mogą komponować różne stroje.

Jako podarunek dla młodszych dzieci sprawdzą się też różnego rodzaju zabawki do układania czy też na przykład puzzle geometryczne polegające na dopasowaniu poszczególnych kształtów do takich samych na tablicy.