Tablice

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Tablice dla dzieci

Tablice do pokoju dziecięcego

Nasze dzieci mają tendencję do rysowania każdej dostępnej w zasięgu wzroku kartce. Jeśli treść na niej zawarta jest ważna, istnieje niebezpieczeństwo, że taka notatka zostanie zagubiona w niezliczonym gąszczu innych. Z tego względu warto zamontować do pokoju dziecięcego tablice korkowe.

Tablice korkowe i kredowe

Oprócz funkcji praktycznych mogą one być też ozdobne. W sklepach Carrefour znajdziemy dużą ofertę kolorowych tablic korkowych, których barwę może wybrać samo dziecko. Większość dziewczynek z pewnością chętnie powiesi na ścianę różową tablicę korkową. Dla dzieci kolory mają bardzo duże znaczenie i powinniśmy o tym pamiętać. Kupując taką tablicę warto zadbać, aby była ona w ulubionym kolorze najmłodszych.

Dla nastolatków tablice korkowe na ścianę również będą dobrym rozwiązaniem. Będą one mogły przyczepiać istotne dla nich notatki, zdjęcia z wakacji czy bilety z ciekawych koncertów, na których były. Przydadzą się również do wieszania na przykład fiszek z słówkami w języku, którego się uczą. Dzięki temu tablice będą zyskiwały dodatkową funkcję edukacyjną.

Tablice dobrego zachowania

Na ścianę można zawiesić również tablice dobrego zachowania, które będą dobrym pomysłem do pokoju naszych najmłodszych pociech. Dzięki temu będą one wyraźnie widziały, dlaczego rodzice mogą się na nich złościć i ile razy były niegrzeczne. Oczywiście na takich tablicach umieszczamy zarówno niegrzeczne, jak i uśmiechnięte buźki - dzieciom wtedy łatwiej porównać czy w danym dniu zachowywały się dobrze czy też głównie psociły. Takie obrazowe przedstawienie dobrego i złego postępowania pozwoli dzieciom na identyfikację radości czy złości rodziców w ich kierunku.